reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coolinaria, diety, przepisy

Sałatka z brokułami

1 brokuł
4 jajka
1 czerwona cebula
1 papryka czerwona
1 papryka zielona lub żółta
4 pomidory
majonez

Brokuły ugotować w osolonej wodzie jakieś 5 do 10 minut. Jajka ugotować.
Następnie układać warswami: brokuły, pomidor, papryka , cebula, jajka, majonez itd. Acha wszystko pokroić w kostkę. Doprawic solę i pieprzem Pychotka :pyka.
 
reklama
Ja lubię bardzo sałatkę z paluszkami krabowymi. Jest bardzo prosta.

1 małe opakowanie paluszków krabowych
1 nieduży por
majonez

paluszki kroję w kostkę (dosyć grubą) i do tego cieniutko pokrojone talarki pora, maonez wg uznania. Pycha
 
A ja uwielbiam sałatkę z piersi kurczaka
Piersi pokroić w kostkę,obtoczyć w przyprawie gyros i usmażyć,wyłożyć na dno miski
na piersi położyć pokrojona cebulkę
na to kethup
ogórek (pokrojony w kostkę)
majonez
kukurydza z puszki
kethup
kapusta pekińska (posiekana)
posypać to vegetą
Jest to sałatka warstwowa-nie mieszać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polecam jest bardzo smaczna
 
A ja, i mój Łukasz zwłaszcza, uwielbiam sałatke z kapusty pekinskiej i fety (to dwa podstawowe składniki) resztę mozna sobie zmieniac, dobierac jak kto woli i co się ma w lodówce:

Składniki:
- kapusta pekińska
- feta
- kukurydza z puszki
- ogórki świerze
- czerwona fasolka z puszki
- papryka świerza
- kabanos

Sos jogurtowo-majonezowo-śmietanowy koperkowo-czosnkowy:
- jogurt naturalny
- śmietana (moze być bez - ja dodaje troche do smaku)
- majonez (moze być bez - ja dodaje troche do smaku)
- koper - świeży (sporo)
- czosnek - ja dodaje ze 2 ząbki

Warzywka pokroic wrzucić do salaterki, zalać sosem wymieszać i wcinać.

Smacznego!!!
 
dziewczyny zleciałam jeden kologram od niedzieli - HUUUUURAAAAAAAAAAAAA ;)

Do tego ćwiczę brzucha od środy i jakoś leci.

Pozdrawiam
 
hogata no no - zazdroszce ci

ja mam mobilizacje sredniowiecznego zlowia :-[ wogole jakas apatia mnie napadla ... nawet koffac z mezem mi sie nie chce
 
Hogata....gratuluje... ;D
Ja podobnie jak Agatka za ewetualne diety wezmę się jak przestanę karmić....natomiast zauważyłam ,że cosik się u mnie ruszyło od momentu jak zaczełam chodzić na aqaaerobic...przez dwa miesiące spadło 2 kg....niby mało....ale jednak, bo do tej pory stało w miejscu....więc dla mnie dobre i to....dostałam PAŁERA>..heheh :p
 
Wronka najtrudniej jest na początku. A dwa kiloski to juz coś - gratulacje !

Chodziłam kiedyś na aquaerobik i strasznie mi się podobało. Teraz nie mam za bardzo czasu chociaz basen mam na miejscu. Dlatego wziełam sie za ćwiczonka w domku.

Trzymam kciuki za twojego PAŁERA ;)
 
reklama
Kamila niestety nie piekłam pierników nigdy i jakoś zadnego przepisu nie moge znależć. Ale za to podam przepis na ciasteczka cynamonowe:
Składniki:
25 dag mąki (około 1,5 szkalnki)
1 jajko
10 dag masło
12 dag cukru pudru
1 dag cynamonu
1 łyż. proszku do pieczenia
do dekoracji: lukier , połówki orzechów włsokich

Mąkę wymieszać z proszkiem do pieczenia, posiekać z masłem. Dodać cukier puder, jajko, cynamon i wyrobić ciasto.
Ciasto rozwałkować na gr. około 1 cm i wycinać foremkami ciasteczka. Piec około 8 min w piekarniku nagrzanym do 160 stopni.
Upieczone ciastka ostudzić , polukrować i udekorować orzechami.

SMACZNEGO
 
Do góry