reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, które warto przeczytać ...

reklama
Hej dziewczyny, ja polecam ,,Biala Masajke" Corinne Hofmann, ,,Dziecko dzungli" Sabine Kueger, ,,Fride" Barbara Mujica, ponadto czytuje Arturo Perez-Reverte, Coelho, Browna. Teraz dorwalam ksiazki Marka Krajewskiego (Smierc w Breslau, Festung Breslau,Widma w miescie Breslau i Koniec swiata w Breslau), narazie leza na polce, ale kto wie moze dzisiaj zaczne walczyc... czeka na mnie jeszcze pare pozycji- Filary ziemi, W dzungli zycia Pawlikowskiej, ogole to duzo czytamy z mezem i jest sporo fajnych ksiazek. Musze jeszcze sprobowac Grochole...
Pozdrawiam czytajce mamuski ! :-)
 
Z serii lekkich latwych i przyjemnych polecam

Lauren Baratz-Logsted Tarot i milosc czyli szcalenstwo rozowej kreski- mnie wciagnela od pierwszych stron:))

Katarzyna Grochola Upowaznienie do szczescia
 
Ja polecam Paulo Coelho
-Jedenaście minut
-Piąta góra
-Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...
-Weronika postanawia umrzeć
-Demon i panna
-Pielgrzym
-Alchemik od tej książki zaczęła się moja przygoda z tym pisarzem. Polecam wszystkie. Warto!
 
Milka26 czytałam Zahair. Nie wiem czemu o niej zapomniałam????? Nie potrafię napisać która z tych książek najbardziej mi się podobała. Wszystkie wywarły na mnie takie wrażenie, że czytając je przenosiłam się w inny wymiar...... autentycznie. Gość swoim pisaniem mnie zaczarował;-) ;-) ;-) ;-) Tak samo mam z Whartonem. Uwielbiam czytać jego książki.
 
reklama
Sewa jak widze mamy podobny gust w sprawach ksiazek Whortona poprostu uwielbiam, bardzo tez sobie cenie Carolla
 
Do góry