reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

badanie na glukozę w 28 tygodniu????

Dołączył(a)
16 Grudzień 2005
Postów
10
Hej mam pytanko - czy wszystkie miałyście lub będziecie mieć to badanie? Bo mi lekarz na początku ciąży zlecił zwykłe badanie glukozy bez wypijania glukozy i wyszło OK i teraz stwierdził że już nie trzeba powtarzać. Co wy na to?
 
reklama
Wiesz a ja swojego gina prosiłam żeby nie robić, ale był nieugiety, powiedział mi że to obowiązkowe badanie ;)
 
Mi się też wydaje że tego nie odpuszczają, przynajmniej do tej pory się nie spotkałąm żeby gdzieś napisali albo jakiś gin stwierdził że to badanie dodatkowe, nieobowiązkowe. U nas robi w 27, ale to dokładnie to samo, czasem robią podobno w 25...
 
Margula - Ja tez miałam na początku ciąży i potem jakieś 2 tygodnie temu zwykłe badanie poziomu glukozy i na tym koniec. a jestem tylko o dzień pozniejszą od Ciebie czerwcówką. ;)

pozdrawiam
 
Ja tego badanai nie robiłam chociaż ginekolog mi kazała ale nie umiałam wypić tej glukozy odrazu wymiotowałam wieć powiedziała jak tak mój organizm się tak zachowuje to nie będziemy wykonywać tego badania. Próbowałam je wykonać 3 razy ale niestety odrazu zwracałam choć raz udało mi się wytrzymac 30 miniut .
 
Ja już po. Szkoda ze cytryny nie wcisnęłam byloby bardziej znośne. Nie dałam rady też wypić za jednym "pociągnieciem" ale udało się . Zaden problem :)
 
Witam!
Ja takze juz po tym badanku..niestety wyszło - tragicznie- 48,8..gdzie w październiku na czczo glukoza wynosiła74,6 (norma75-115)- ..coż..albo gorzka ze mnie dziewczyna- albo moja Klaudys baardzo słodka i wszytki cukier ze mnie wyjada :laugh: ;)
 
reklama
Ja byłam zaskoczona, bo nastawiałam się na straszne paskudztwo, a nie miałam żadnego problemu z wypiciem "mikstury". Fakt, że to było tylko 50...
 
Do góry