reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Dołączył(a)
15 Październik 2005
Postów
2 922
Miasto
Warszawa
Dziewczyny zakładam nowy wątek bo pewnie niedługo na dobre się rozkręcimy w tym temacie. ;D
Wiem że niektóre jesteście już po tej uroczystości, więc może macie jakieś cenne uwagi. Gdzie robiłyście, na ile osób, jakie są u was zwyczaje, itd

No i oczywiście zdjęcia mile widziane ;D ;D ;D ;D

My myślelismy o początku września.A wy kiedy planujecie?
 
reklama
My mamy na 13.08, juz zaczynam załatwiać, w pn ide do ksiedza zapisac z aktem urodzenia i danymi świadków i dowiem sie co trzeba jeszcze. A my robimy skromnie - dziadkowie i świadkowie - razem będzie na 11-12 osób
 
No ja niestety robię chrzciny dopiero w przyszłym roku, bo moja rodzona siostra ma być chrzestną, a podobno kobieta w ciąży nie powinna podawać dziecka do chrztu :( Ona rodzi dopiero w październiku a jak chce ją ochrzcić jak bedzie cieplutko, więc myślę że maj 2007 :)
 
My będziemy chrzcić we wrześniu albo w październiku jak Oleńka będzie już większa bo chcemy zrobić chrzciny w restauracji bo zbierze się jakieś 20 osób a lepiej jak Ola będzie już większa i bardziej komunikatywna.
 
a ja juz sie martwilam ze tylko ja pozno bede robila chrzciny...u nas akurat zaczal sie remont nowego mieszkania i tak za poltora miesiaca czeka nas przeprowadzka wiec nie mamy teraz glowy do chrzcin..no i chcielibysmy zeby przyjechala moja rodzina cala z polski..a jak narazie to nie ma gdzie ich przenocowac :(
 
reklama
JA TEŻ CHCIAŁAM ŻEBY BYŁA TROCHĘ WIĘKSZA ALE U MNIE RÓWNIEŻ MA BYĆ RODZONA SIOSTRA A PLANUJE CIĄŻĘ DLATEGO MUSZĘ SIĘ SPIESZYĆ ROBIMY 17 WRZEŚNIA JESZCZE NIE WIEM NA ILE OSÓB TRZEBA POLICZYĆ KOSZTY JAK STARCZY TO WSZYSTKICH BLISKICH RAZEM 68OSÓB A JAK NIE TO W DOMU TYLKO RODZICE NASI I RODZEŃSTWO
 
Do góry