reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych pociech!

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2005
Postów
12 956
Miasto
PL/UK
hmm..zakładam nowy wątek- czy macie juz jakies propozycje..??:)

Nam sie zmienia..ale poki co - dziewczynka - Klaudia
- chłopiec - Dominik, bądz Mateusz

a jeszcze niedawno chcielismy Wiktorie, bądz Konrada:)
 
reklama
Cześć na nowym wątku.

My na 100% zdecydowaliśmy, że jeśli będzie chłopiec to będzie Oliwierek, a jeśli dziewczynka to typów mamy od... Ale chyba Emilka.

A z Oliwierkiem to wyszło bardzo nietypowo. Po prostu jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży złapałam się za brzuch i powiedziałam od czapy "mój mały Oliwierek" i tak zostało. Najpierw mówiliśmy tak na dziecko, żeby nie było takie bezosobowe, a potem zostało i jeśli bedzie chłopczyk bedzie się dumnie nazywał Oliwier Wiktor Kaźmierski. (Wiktor to po dziadku męża). Dziewczynka na drugie imię bedzie miała imię po mojej babci Barbara.

Papa 8)
 
Cześć Dziewczyny
A my dla chłopca postanowiliśmy dać imię - Marcin, a jeżeli będziemy mieli dziewczynkę to podoba nam się Karolinka lub Jagódka..ale to się okaże . Lekarz być może na Gwiazdkę powie nam płeć i będę wiedziała co noszę pod sercem. Chociaż moja kuzynka na 80 % wie w 13 tc ,że mają chłopca..ale technika 4 D poszła do przodu.
Pozdrawiam ;)
 
Też po cichutku liczę, że podczas kolejnej wizyty u gin dowiem się Kogo noszę pod serduszkiem:)..a idziemy ok 10-15.11
 
HEJ

ja miałam USG 17 listopada czyli w zeszłym tyg. no i jeszcze było za wcześnie bo był 13 tc. A następne USG okolo 20 tc czyli na początku stycznia. Wtedy już nam gin powie czy chłopczyk czy dziewuszka. Musze jeszcze sobie poczekac. Nie wiem czemu ale cały czas mam przeczucie, że bedzie chłopiec.
A na tym ostatnim usg sie uspokoiłam i ucieszyłam bo bylo pod kątem zespołu Downa. Lekarz badał kosc nosową i karczek. No i dzidzius jest pod tym katem zdrowy!!!!!! ;D

Ale cóż mialo byc o imionkach wiec koncze juz.
 
A ja może dość nietypowo ale postanowiłam że wybierzemy imie dopiero jak zobaczymy dzidzie żeby do niej pasowało. No chyba że do czerwca mi się coś odmieni
 
My jeszcze nie wiemy kto tam u mnie siedzi w brzuszku, ale jesli bedzie dziewczynka to oboje chcemy dac jej na imie Aleksandra  :) Co do ewentualnego chlopca to nie mamy na razie pomyslu. Na USG odnosnie zespolu Downa i innych wad wrodzonych idziemy 8 grudnia w 12 t ciazy. Pewnie nie bedziemy wiedziec jeszcze czy to chlopiec czy dziewczynka.
 
ja też jeszcze nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka i z imionami też mam problem. Dla dziewczynki zastanawiam się, narazie pomysły to Małgosia albo Monika. Jeśli chodzi o chłopca to nie mam pojęcia :/
 
Hej! My postanowiliśmy jeszcze przed ciążą że chłopiec będzie nosił imię Krzysztof Kamil a dziewczynka Julia Maria. Mam przeczucie że to chłopiec ale jak będzie to się okaże ;D
 
reklama
ja jakos, ze dziewczynka:)..ale to moze mój "chciec" tak mi mówi..a nie przeczucie intuicja:):)..choc patrzac po zachciankach- gl na słodkie suche jedzonko..owoce..ewentualnie sery..jajka..to ponoć na dziewczynkę..no i mdłosci we wczesnej fazie ciaży..hmm..sama nie wiem..ale wszystko mi w gruncie rzeczy-jedno:) byleby by było zdrowiutkie:)- czy Klaudia, czy Dominik..czy Mateusz-( mąz i tak mówi, ze chce trójkę- ja tez bym chciała..ale ale- nie wątpie bym to wszystko przezyła:)..choć czuję sie już znacznie lepiej niz wcześniej- odpukać poranne mdłosci poszły w zapomnienie- juz ok 2 tyg ich nie ma..Raczej są wieczorne- gdy zbliza sie 21..a ja nie w łóżku:)-oj mialo być o imionach..-koncze ;)
 
Do góry