reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JACCUZI - czy można korzystać w ciąży?

Dołączył(a)
16 Grudzień 2005
Postów
10
Mam pytanko czy można korzystać z jaccuzi w ciąży. Wiem że w końcówce ciąży to już nie ale czy na początku w II i II trymestrze? Napiszcie co wiecie?
 
reklama
Napiszę jak mi się wydaje - wg mnie nie ma jakichś przeciwskazań co do bąbelków, jedynym ryzykiem jest to że w takim jakuzi jest więcej bakterii niż np normalnie w basenie, wiem o tym bo pracowałam kiedyś na basenie (jako ratownik :) ) co prawda bez jakuzi, ale mam znajomych którzy pracują tam gdzie jakuzi jest i takie podobno są doniesienia po badaniach sanepidu. Ale ja nie wiem szczerze mówiąc czy bym sobie odmówiła nawet wiedząc o możliwych bakteriach...ale może wypowie się jeszcze ktoś kto wie o tym coś więcej
 
Dziękuję ci Basiu za informację - to już zawsze coś. Cieszy mnie ta informacja bo lubię korzystać z jaccuzi, bo mam wrażenie że ciałko się ujędrnia - a i tak bąbelki lecą na plecy i nogi z tyłu i troszkę z boku brzucha a nie na brzuch centralnie - więc myślę że nie powinno to stanowić zagrożenia dla dzidziusia!
 
moja położna odradziła mi jaccuzi(takie ogólno dostępne) w ciąży!!!!!tak jak napisała Ci Baśka bakterii w tam jest potwornie dużo!więc o infekcje nie trudno!!!!!a infekcja w ciąży nie jest mile widziana!!!!!
 
Do góry