reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka antykoncepcja po porodzie?

A ja to czy w iazy czy tez nie choleryk zawsze jestem ;-):-D

dzis bylam u ginekologa po jakas antykoncepcje i na kontroli...Ze mna wszystko super!!!!heh a nawet wiecej bo gin pocieszyl mnie ze moje piersi wroca napewno do normy...Powiedzial ze i owszem troche sa pozbawione jedrnosci ale nie tak wygladaja zwisy...:-D Bardzo mnie tym ucieszyl...Macica tez wyglada super...A co do antykoncepcji to namowil mnie na tabletki...Bo po piersze hormony maja szybciej sie "ustatkowac",a po drugie jesli np. nie przyjelabym dobrze np zastrzyku to tak szybko nie idzie reagowac....Poskarzylam sie na wlosy ale niestety jesli hormony sie przestana szalec wlosy beda wypadac...i nic nie pomorze...trzeba przeczekac...no i tabletki maja mi w tym pomoc...Teraz tylko czekac na "pierwsza" miesiaczke...Nie wiem czy znacie te tabletki bo podobno jakas nowosc...a nazywaja sie "Jasmine"...Jestem ciekawa jak sie sprawdza-tylko znowu to branie w czasie...Mnie to sie zadko zdaza zebym wziela jak powinnam..Ale tym razem bede brala z rana...
 
reklama
dziewczyny ja mam takie pytanko czy któraś z was nie dostała jeszcze okresu po porodzie , bo ja jeszcze nie mam . Do lekarza dopiero bede szła w marcu :( . I tak się zastanawiam czy to normalne ?!!!
 
Do góry