reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia nasze :)))

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Dołączył(a)
9 Październik 2005
Postów
2 159
zainspirowana Oliwierkiem postanowilam, ze przyda nam sie jakis mniej anonimowy temat i bedziemy w nim prezentowac zdjecia naszych buziek, naszych ukochanych i czego tylko chcemy :D
to ja zaczne i dam fotke:
ja i moj narzeczony :D
my.jpg


czekam dziewczyny na wasze zdjatka :D
 
reklama
Super zdjęcia Agatatje....no......tatuażyk robi wrażenie!!!

W takim razie ja przeklejam swoje z innego wątku. Masz racje Agatatje. Tamten wątek jest zarezerwowany tylko dla brzuszków.
Nasze ślubne
jgy1ue.png

to ja (w blond... ::))
vb9iz.png

A to moje skarby: mężuś i psiuno Tofik ;)
11260521165605vr.png


 
Agatatje jesteś bardzo podobna do Rene Zelweger ( o ile jej imię i nazwisko tak się pisze)!!! ;D ;D ;D
 
Oto zdjęcie mojego wykonania z okna naszego domku letniskowego. Taki optymistyczny zimowy widok :-)
f10100119uj.jpg
 
nemezis, ale fajne zdjecie :D
kurde, zazdroszcze ci tego domku letniskowego!badz zimowego ;)
tutaj w Belgii sniegu i slonca prawie wcale nie ma :(
heh, juz kiedys slyszalam, ze do renee jestem podobna, w sumie ja lubie wiec biore to za komplement :D
 
reklama
Do góry