reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie :) Ostatnią miesiączkę miałam 25.08 :) 1.10 wyszły mi dwie krechy ... ból piersi przed miesiączką był straszny :( spałamw staniku aby tylko nie bolało ... sutki mi sie bardzo powiekszyły , mam je bardzo delikatne... aaaa tu nagle od dwóch dni mnie nie bolą, bardzo słabo przy dotyku ... jestem dzisiaj w 46dc ... mam powiększone piersi ale juz nie tak nabrzmiale i obolale jak miałam :( aaa do lekarza dopiero za tydzień :(
 
reklama
Witam wszytkich.
Zaznacze od razu ze razem z mezem staramy sie o dzidzie juz 4 miesiace.
Oczywiscie co miesiac obserwuje siebie i moj cykl.
W tym miesiacu to bylo troche dziwne.W czasie jak powinnam miec dni plodne wlasciwie ich nie mialam,tzn sluz plodny mialam chyba jeden dzien ale tez jakos wczesniej a potem nic,sucho.I strasznie zaczely bolec mnie piersi.Cale.Wczoraj i przedwczoraj to nie moglam sie dotknac.Dzisiaj juz troche mniej.Sluz sie pojawil tez dopiero wczoraj i jakos tak inaczej bolal mnie brzuch.Dzisiaj w nocy bardzo.
Czy to moga byc objawy ciazy?A@dopiero za 9 dni.Co o tym myslicie?
 
Ja juz nie mam sily myslec na tym jakze inteligentnym watku...Czy to moze byc objaw ciazy? :happy:
 
Fanatazja, wiesz co, mnie to się już nawet nie chce odpowiadać - po prostu omijam ten wątek...:-D
 
Ale wiesz Dzagudku...z drugiej strony przypomina mi to story z bravo girl lub listy do kasi z Dziewczyny..wiec..zagladam tu, by znow poczuc sie mloda..bardzo mloda:-p:-)
 
jędze :-D
mogłyście podać chociaż namiary na "Przyjaciółkę" czy cóś.... :cool:


:laugh2:
 
Czarodziejki, siostry Wy moje :laugh2:

Proszę nie mylić z pospolitymi wiedźmami albowiem tejże pospolitości nie mamy :cool:
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy :)
To ja też się czymś z Wami podzielę... u mnie sprawa dość dziwna, bo chodze lekko senna, czsami czuję ból w podbrzuszu, ale cycuszki to mnie tak "napiżdżają" że czasami nie idzie wytrzymac. Czasem same z siebie, najczęsciej przy dotyku (głównie z boku i sutki) Moja Mycha już szału dostaje bo za każdym razem gdy chce sie przytulić to ja zaczynam piszczeć :/ eh. Robiłam test dwa razy za 1 razem nic a za drugim widzialam dwie kreski, jedna baaardzo słabiutka ale.. ona po jakims czasie znikneła (??). dzisiaj ide do lekarza na badanie moczu to sie dowiem czy to ciąża czy nie, bo jestem na tydzien przed okresem a w tym czasie zwykle cycuszki mnie bolaly, ale nigdy tak mocno!!
Pozdrawiam :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry