reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O bólach głowy już marudziłyśmy, więc jak łakniesz naszych żalów to zobacz - chyba w głównym wątku :-D Skrótowo: niestety objaw towarzyszący ciąży. Czasem łeb 'napiżdża' przez cały I trymestr (moja przyjaciólka miała na przemian z wymiotami:sick:). Mnie na szczęście bolał tylko kilka dni. Najlepiej nic nie brać tylko starać się przetrwać. Ale jak bardzo boli to chyba najlepszy paracetamol w tym trymestrze - ale to wiadomość do sprawdzenia bo nie wiem czy mi się coś nie pomieszało. Ja nic nie brałam - tak na wszelki wypadek.

Słuchajcie, czy oprócz takiej standardowej nadwrażliwości na dotyk, zdarza Wam się, że Was nagle i niespodziewanie kłują piersi? Mnie czasem tak zakłuje że oddech mi zabiera. I nie wiem czy sie martwić czy olać temat.
 
reklama
Efilo tak to normalne mnie też czasami tak zakłują. Także nie zawracaj sobie tym głowy;-)
 
Mnie piersi zaczęły boleć jeszcze przed @ - dokładnie w 29dc. I tak zostało - ale bolą tylko przy dotyku, więc norma :-)
 
no u mnie piersi nadal tkliwe i jak ściągam stanik to czuję jak się ciężkie baloniki opuszczają;-) ale cieszę się że mnie pobolewają-mam nadzieję że dzidzia sobie zdrowo rośnie
 
ja ,miałam spokój ostatni tydzień a dziś jakiś koszmar i to w pracy, miałam ochotę obłożyć je kostkami lodu ;-) . dlaczego twierdzicie że bóle i objawy inne świadcza o dobrze rozwijajacej sie ciaży?
 
Wcale nie świadczą :-p Po prostu zapewniają nam komfort, że "coś się dzieje" ;-)
Inna sprawa, jeśli objawy są i nagle wszystkie ustępują - wtedy ciupasem do gina!!!
 
witajcie kobietki:) ja wlasnie mam taki problem nie mam miesiaczki a powinna juz ja miec piersi staly sie jakies takie nienaturalnie twarde i obrzmiale i ta sennosc jest straszna... juz sama nie wiem co mam mysles:( chciala bym byc w ciazy ale boje sie ze te piersi to z innego powodu... ratujcie!! to mozliwe zeby na samym poczatku ciazy bolaly cycuszki???
 
rurka,
zależy co to jest ten początek
ale z doświadczenia kobitek wynika że ból piersi pojawia się jakieś dwa tygodnie po dwóch kreseczkach. Więc prędzej byś wiedziała z testu niż z objawów.
Ale kto wie? Każda kobieta inna, a ciąża to już w ogóle... :tak:
 
Rurka moje cycuszki bolały całe na tydzien przed@ ,która sie nie pojawiła ,az z kazdym dniem po terminie bolały jeszcze bardziej i bola do teraz ,wiec......;-)
 
reklama
z tego co sie orientuje to jest (jezeli to ciaza) jakis 2-3 tydzien... i bola calt czas...juz sama nie wiem czy to ciaza czy jakies inne COS...:-( postanowilam zrobic jutro test i zarejestrowalam sie na piatek do gonekologa:-D znacie jakies skuteczne metody zeby pozbyc sie bolu? nie chciala bym brac zadnych tabletek...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry