reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

Dzagudku - bardzo wzruszajace to z tymi obrazami religijnymi - az ja sie wzruszylam...:-)

no ja sie podpisze pod wypowiedzia wiekszosci z was ; z piastkami, zwiedzaniem mieszkania i mowieniem w jezyku kosmitow ;-) - u nas kroluje od kilku dni slowko BA-BU...Ja jestem babu juz wykapowalam, bo jak mnie wola to babu wrzeszczy na calego..."eee" - to cyc. wiecej jezyka mojej corki nie kumam hehehe

wczoraj sobie sama ze wsciekloscia wyciagnela cumla z buzi raczka - az mnie zatkalo ;-)
No i odkryla, ze ma nozki bo we wszysto kopie jak szalona - ma juz nawet kilka siniakow:szok: bardzo lubi kopac mame przy przebieraniu :rofl2: - smieje sie przy tym nieziemsko ;-)

no taka mala rozrabiaka ogolnie mi rosnie:-D
 
reklama
Anni, wiesz, ja w gruncie rzeczy jestem daleka od epatowania religijnością, ale gdzieś w głębi serca wierzę w to, że te niewinne maleństwa mają "chody";-)i specjalne układy tam w górze. I tak naprawdę nie wiemy i pewnie nigdy się nie dowiemy, co one tak naprawdę widzą.

A przy okazji wszystkiego naj dla Suri z okazji dwóch miesięcy!!!
 
A ja sie musze pochwalic-moje dziecko powiedzialo MAMA !!!!!:tak::-D:-):laugh2::happy::cool2::tak: I choc nie bylo to swiadome slowo w moim kierunku czy na moj widok to i tak malo nie oszalalam ze szczescia!!! :-) Zabrzmialo to super slodko :-)
 
Dziśraniutko słysze gaworzenie, no to zwlekam się z łóżka a tam moje dziecię się slicznie bawi paluszkami:tak:, nagle mnie zobaczył i wydał z siebie najiękniejszy na świecie śmiech pełną gebą:p :-D
 
Magda już czas jakiś temu odkryła swoje dłonie, a właściwie pięści. Śmiesznie to wyglądało, jak leżała w łóżeczku z jedną ręką wyciągniętą pionowo w górę i zaciśniętą w pięść i wpatrywała się w nią z wielkim zainteresowaniem obracając ją w tę i z powrotem. A od kilku dni zrozumiała do czego służą te małe serdelki i chwyta co popadnie, a to pieluszkę tetrową, a to poszewkę od kołdry, a to od poduszki, a to Mamę za ramiączko stanika, a to zabaweczkę... (oczywiście w miarę możliwości);-)
 
Pasją Maksia jest wkładanie ręki między piersi (pod bluzkę) :-) i to nie tylko mamusi :-D;-) robi to wszystkim kobietom które mają dekolt i wkłada jak tylko głęboko się da :rofl2::tak:
 
reklama
Do góry