reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

fantazja

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
19 Listopad 2005
Postów
1 381
Jak w temacie. Chcialabym abysmy pisaly tu o roznych uciazliwych objawach ciazy. Oczywiscie bardzo mile widziane beda porady radzenia sobie z nimi:-)

To zaczynam - do 8 tc - mdlosci i bol glowy - nic nie pomoglo i samo przeszlo:-)
Obecnie (9 tc) - zaparcia, ktore trwaja od poczatku ciazy...niby nie sa uciazliwe, ale chyba niezbyt zdrowe:baffled: Moze jakies srodki naturalne typu kefir mi pomoga:confused:
A najbardziej chyba wkurza mnie wstawanie w srodku nocy na siku:wściekła/y: Na to nie mam zadnej rady. Musze wstawac bo inaczej nie zasne spowrotem:wściekła/y:
 
reklama
No Fantazja Ty to jesteś już w 10 t.c a ja jestem w 9, ale mi dopiero zaczęły się mdłości i wymioty tak że noszę w torebce reklamówkę jednorazówkę fuujjj, ale pomimo to uwielbiam jeść i nawet po zwróceniu potrafię sobie coś przegryźć hehe;-)wogóle to jestem jakaś wypruta i padam na nogi, sikam tez często i w nocy też mnie to wkurza. To tyle moich upierdliwców...
 
A ja przez to że mam schize i strasznie sie martwie to każdy objaw przyjmuje jak błogosławieństwo. Jakby mi nic nie było to już dawno bym ześwirowała.

Choć muszę prtzyznać że dzisiaj rano było fatalnie :sick:
Czy Wam też się tak cały czas odbija? Czuję się jakbym miała czkawkę :eek:
 
Ja ciągle "bekam" jak stary pijak :-D , a jeśli chodzi o inne objawy to mam wszystkie oprócz wymiotów i krwawienia dziąseł: bóle głowy, bóle piersi, skurcze łydek, nocne wyprawy do toalety, narkolepsja hihihihi, zaparcia, wzdęcia, napady gorąca, osłabienie bliskie omdlenia no i mdłości też do mnie wróciły. No nic żyć nie umierać ciąża jak marzenie :-D
 
Huehuehue
Właśnie mnie Ukochany uświadomił opisując w sposób super obrazowy film o narkolepsji psów który oglądał kiedyś.
Biegnie taki radosny piesek z wywieszonym jęzorem i w połowie susa zasypia. Żebyście to widziały. Popłakałam się ze śmiechu. :-D
 
;-)witam! a propos ciążowych objawów (uciążliwych) to miewam od 13 tygodni (bez przerwy - jeszcze mi nie minęły):
-siku, siku i jeszcze raz siku ( w nocy, to jakby mi słoń tam uciskał:)
-mdłości 24h na dobę, ale tylko mdłości
-wieczny głód, który zamienia się szybko w pustkę i ja już sama nie wiem, czy mam jeszcze coś zjeść, czy może jestem już tak pełna i dlatego mi niedobrze:?
-mroczki przed oczkami, np. w mieście, albo w trakcie z moim mężem, który zarzuca mi, że go nie słucham i mam rozbiegany wzrok!
-chwilowy lub kilkodniowy napad głodowy na coś do jedzenia, ostatnio jadłabym tylko sajgonki, trwało to 4 dni, a dziś: fuuj! dzisiaj króluje pasztecik z mięskiem i do tego barszcz- mniam!
-co 1h, 1,5h muszę coś przełknąć, bo oszaleję!
-zmienność nastrojów, mój mąż już nawet boi się nie odzywać
-ból kręgosłupa ( biust mi rośnie jak opętaniec, normalnie mam 75 C, przy wadze 53kg, teraz to mam już 80 D)
-swędzą mnie cycuszki i mój mężunio to ma teraz nowy etat: drapacz mych piersi
- senność, bez zmian nadal;)
to tyle ile narazie sobie przypomniałam, buziaki - małgorzatka.Pa!
 
Ja też od niedawna muszę wstawać na siusiu. Strasznie mnie to wkurza.
Poza tym mam straszne apetyty ale to co jednego dnia mi smakuje, drugiego przyprawia o mdłości.
 
reklama
Efilo oczywiście nie mam narkolepsji, to bardzo poważna choroba i ogólne chodziło mi o to, co tak świetnie opisał twój Ukochany, czyli nagłe napady snu. Być może widziałaś film pt. "Wyścig Szczurów", to tam Rowan Atkinson choruje na narkolepsje i w podobnie jak pieski w połowie wyścigu zasypia.... wygląda to bosko. A ja poprostu podobnie się czuję, jakbym miała zasnąć w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie. :laugh2:
 
Do góry