reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

siwucha12

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
29 Marzec 2006
Postów
655
Postanowiłam, że może póki nie mamy jeszcze brzuszków, to będziemy chwalić się zdjęciami usg naszych dzieci:-) Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten wątek i będziecie wklejały fotki usg. Ja spróbuję zeskanować i wkleję swoje. Zapraszam do prezentacji...hihi
 
reklama
Ja nie będę chyba miała co wkleić, bo mój gin tylko video robi :-( Chyba że pójdę do innego. Myślałam nawet już o tym bo mam pod nosem bardzo dobrą przychodnię ginekologiczną i to na kase chorych.
 
No to ja zaczynam galerię fotek:-). Mam nadzieję że uda mi się wkleić, bo z moim antytalentem może być różnie.

No to próbuję.
 
Dzagud super fotki!! Duże już to Twoje Maleństwo;-) ja w przyszłym tygodniu wkleję mojej niuni fotki...
 
Mnie może też sie uda, ale to będzie długa operacja. Najpierw będę musiała przegrać z kasety VHS na DVD a potem po odtworzeniu na kompie zrobić printscreena :-D I co najgorsze najgorzej będzie z tym pierwszym fragmentem, bo nikt z moich znajomych nie ma video :-)
 
Ja poki co nic nie wkleje, bo nie mam skanera. Ale pochwale sie Wam, ze mam nawet usg pecherzyka, z ktorego powstala dzidzia, bo mialam monitoring cyklu:-D
A jak czesto chodzicie na usg?
Ja pierwsze mialam w 7 tc a nastepne dopiero kolo 12:((((
 
A mnie jest ciężko powiedzieć bo już sama nie wiem w którym tygodniu jestem. :-(
Ale wg OM to byłam na przełomie 5/6 teraz na przełomie 8/9 i następne mam 2 grudnia, czyli plus 4 tyg.
 
reklama
Do góry