reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

reklama
Kurcze, a ja ostatnio reaguje alergia na czekolade!!!

To witaj w gronie alergików.
O mleku staram sie nie myśleć. bo nie mogę, a uwielbiam. Teraz zaczął się sezon pylenia traw i ja jestem już do bani. Mało co moge jeść , bo puchnie mi podniebienie. Mam zapalenie spojówek i rewelacyjny kater. Na grilu u kolerzanki na wsi to leciała mi krew aż z nosa.
Ale blok uwielbiam i z chęcią bym go schrupała:tak:
 
Magdziarko w moim przepisie też jest mleko w proszku, tylko podałam w przygotowaniu a nie składnikach

ale bym zjadła takiego bloku....aż mi język ucieknie
 
Magdziarko w moim przepisie też jest mleko w proszku, tylko podałam w przygotowaniu a nie składnikach

ale bym zjadła takiego bloku....aż mi język ucieknie
Aniknulko ja calkowicie zapomnialam,ze ty nie mozesz slodkiego tak to wogole bym nie wspominala o tym przepisie,przepraszam:-:)zawstydzona/y::tak:
 
A ja mam kefir - myslę, że tez ok. Pytam bo niektórzy robią ze smietaną - ale nie wydaje mi się , że to dobry pomysł...i może skruszony lód dodać wyjdzie Shake jak w MC donald`s:tak:
 
Madziu z kefirem tez jest pycha, I ze śmietaną. Tylko śmietana bardziej tuczy. Można kefir i śmietanę wymieszać.
 
Ja dodaje śmietane ;-) ale mi Magdziarko zrobiłaś smaka, zaraz chyba też sobie zrobie koktail:-) u mnie zupka grzybowa się dzisiaj gotuje, coś ostatnio mam smak na wszystko z grzybami:confused:
 
reklama
Marlenko nie masz za co przepraszać :-) ja bardzo lubię gotować i piec i chętnie jak mogę to wklepię jakiś przepis. To, że mam cukrzycę (trudno) najważniejsze, że inni skorzystają :-D

Co do koktajlu to mielę truskawki z cukrem i lodem, oddzielnie ubijam śmietanę 12% i później do tego dolewam mus truskawkowy, czasem nie trzeba tej śmietany wystarczy dodać mniej cukru i więcej lodu i wychodzi sorbet :)
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry