reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

A jaki do tego sos...majonez czy cos innego?
Makaron wrzucasz do michy, dodajesz puszkę tuńczyka do sałatek ( ja odlewam ten olej) , brokuły ugotowane też rozgniatasz widelcem, a czosnek drobno pokrojony smażysz na patelni na olju i razem z tym olejem dołączasz do pozostałych składników.
 
reklama
Mamoociku,Kasiu;
dobrze by było jakby ktoś tak jeszcze nam to wszystko ugotował :-D Chociaż z tego co pamiętam - mąż Kasi gotuje:-)
 
Gotuje , gotuje na całe szczęście :-)Ostatnio go tydzień nie było to musiałam sama :-)2 dni jadłam śledzie z ziemniakami a potem kurczaka - 2 dni a w piątek zrobiłam frytki ( uwielbiam) i zleciał tydzień
 
Nie czytam tego wątku z prostego powodu, od razu chce mi się jeść chociaż jestem pełna:-)
Ale żeby nie było to podam dziś jeden przepis na sałatke którą często robie bo jest szybka i dobra;
czerwoną fasole,groszek i kukurydze z puszek mieszamy razem do tego dodajemy dwie drobno pokrojone cebule i piers z kurczaka którą wcześniej kroimy w kosteczke nacieramy sosem sojowym i smażymy na oleju,wszystko mieszamy i dodajemy majonezu(według uznania-ja nie za dużo)

Właśnie gotuje potrawke z kurczaka, wczoraj miałam sałatke z tuńczyka-coś ostatnio mnie na ryż wzięło:-p
 
Kasia chyba zrobię sobie dzisiaj te frytki:-D
Fajne przepisy, ale już robię się głodna, dobrze że nie jestem w tym odosobniona:-D
 
A ja dzisiaj na sniadanie - drugie z rzedu - salatka grecka a w zasadzie szalenstwo na jej temat:
mieszanka salat (z torebki )
pomidor
ogorek
papryka
feta (polska z pasteryzowanego mleka)
czerwona cebula
sos: ocetwinny, oliwa z oliwek, bazylia suszona, sol, cukier, pieprz swiezo mielony
niestetety nie mam oliwek
 
A ja mam takie pytanie: moz wiecei dlaczego zawsze moj rosol wychodzi slodkawy? za duzo marchweki? pietruszki? pora? juz sama nie wiem co mam robic, zeby smakowal jak kiedys... od pewnego momentu cos mi sie "popsulo"...... dzieci tez nie chca jesc ....
 
reklama
Joaś to może być przez marchewkę, spróbuj dać mniej :tak: ja do rosołu zawsze wrzucam cebulę i kilka ziarenek ziela angielskiego i muszę powiedzieć, że mężulek mój rosół zje, chociaż nie przepada, a teściowej zawsze musi czymś przegryźć :-D
 

Podobne tematy

Do góry