reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

Ja też przedwczoraj miałam makaron ze szpinakiem zapiekany w piekarniku :-D W sumie zrobiłam pierwszy raz i nie spodziewałam się że to taka pyyyychota :zawstydzona/y: Trochu się obawiałam czy m zje, bo dla niego zielone jest blleee no i trawe jeść będzie?? :-D :-D :-D Na szczęście smakowało całej rodzince - Ola też buźkę pięknie otwierała :tak:
 
reklama
Kurczę tak zachwalacie szpinak a aj jeszcze nigdy nie jadłam. Nagadał mi ktoś dawno temu że jest niedobry i nie moglam się przełamać. Ale chyba czas się skusić skoro tak Wam smakuje
 
dziewczyny poprosze o przepis na fajna sałatke. W sobote robie podwójne urodziny i robie jarzynowa i jeszcze jakas bym chciala ale nie mam koncepcji.
a moze brokułowa z jajkiem i ogórkiem - ona jest pyszna ale nie wiem jak sie do niej sos robi. ktos tu kiedys linka wrzucal albo przepis dawał ale nie wiem gdzie. Zlitujcie sie i wrzućcie. Albo jakies inne przepisy ewentualnie.
 
z brokułem to ja robię i z makaronem i tuńczykiem i czosnkiem
makaron ugotowany łączysz z tuńczykiem i brokułem a n patelni prażysz czosnek i wszystko łączysz - najlepiej z makaronem kokardki
 
Głuszku - mam przepis na dwie, moje ulubione :-)
1. Brokułowa - brokuł, jajka, pomidory, ogorek, cebula, rzodkiewka i ser feta, sos z jogurtu naturalnego i majonezu + sos koperkowo-ziolowy z knorra ;-)
2. Makaronowa - makaron tortellini z mieskiem, por, pomidorki i sos z jogurtu i majonezu z dużą ilością czosnku
SMACZNEGO :-)
 
Joasiek mi narobiłaś ochotę na tą makaronową bo jest z mięskiem - napisz szczegóły co ?
a ja zajadam się dziś śledziami
 
reklama

Podobne tematy

Do góry