reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

WITAM - jest godzian 5:19 a ja od 4 nie śpię. Tak bardzo brakuje mi Jagódki- piszę bo nie mogę sama tego przeboleć. W domu cisz- wszyscy śpią, tylko Agnieszka mi odpisuje. Tak bardzo chciałabym przytulić moją córeczkę. Tyle chciałam jej pokazać, ani nie zobaczy:
- zimą padającego śniegu
- wiosną kwitnących kwiatków
- latem latających motyli
- a siesieniom spadających kasztanów
Nigdy już jej nie przytule- Boże to straszne- przepraszam, że w tym miejscu wam to piszę, ale chyba zaczynam mieć kryzys :no:, założyłam w nocy małej nekrolog w internecie, żeby zawsze paliła się jej świeczuszka.

Jagódka Monika Krakowiak | Zapal świeczkę...
 
reklama
WITAM - jest godzian 5:19 a ja od 4 nie śpię. Tak bardzo brakuje mi Jagódki- piszę bo nie mogę sama tego przeboleć. W domu cisz- wszyscy śpią, tylko Agnieszka mi odpisuje. Tak bardzo chciałabym przytulić moją córeczkę. Tyle chciałam jej pokazać, ani nie zobaczy:
- zimą padającego śniegu
- wiosną kwitnących kwiatków
- latem latających motyli
- a siesieniom spadających kasztanów
Nigdy już jej nie przytule- Boże to straszne- przepraszam, że w tym miejscu wam to piszę, ale chyba zaczynam mieć kryzys :no:, założyłam w nocy małej nekrolog w internecie, żeby zawsze paliła się jej świeczuszka.

Jagódka Monika Krakowiak | Zapal świeczkę...

Kochana, tak mi przykro...
Nie umiem sobie nawet wyobrazić tego co przeżywasz... Przytulam Cię bardzo bardzo mocno...
Pisz tak często i tak dużo jak to Ci będzie potrzebne.
Powiedz jak można zapalić Jagódce świeczkę pod nekrologiem?


Dla Jagódki
[*]
 
Ostatnia edycja:
Kochana, tak mi przykro...
Nie umiem sobie nawet wyobrazić tego co przeżywasz... Przytulam Cię bardzo bardzo mocno...
Pisz tak często i tak dużo jak to Ci będzie potrzebne.
Powiedz jak można zapalić Jagódce świeczkę pod nekrologiem?

Myszko a ty nie śpisz? - kochana dziękuje, że się odezwałaś- a żeby zapalić świeczkę trzeba się zarejestrować chyba- nie wiem bo ja musiałam się zarejestrować, żeby do niej napisać parę zdań. Dziewczyny powiiny wiedzieć :-(
 
Myszko a ty nie śpisz? - kochana dziękuje, że się odezwałaś- a żeby zapalić świeczkę trzeba się zarejestrować chyba- nie wiem bo ja musiałam się zarejestrować, żeby do niej napisać parę zdań. Dziewczyny powiiny wiedzieć :-(

Też nie śpię, coś nie mogę...
Może dlatego aby być tu z Tobą?
Poszukam raz jeszcze opcji rejestracji....

Po kilku minutach dopisuję:
Znalazłam coś takiego w serwisie :
"Można zablokować możliwość dodawania świeczek przez osoby postronne (nastapi żądanie hasła przy dodawaniu świeczki). Aby ustawić hasło należy edytować epitafium i wypełnić pole "Hasło 2"

Wydaje mi się, że właśnie zablokowałaś tę opcję - ponieważ serwis wymaga hasła przy próbie dodania świeczuszki.
Więc palę ją tu
[*]
 
Ostatnia edycja:
dziekuje, że jesteś :-(

Pewnie się powtórzę, bo to już było napisane, jednak muszę powiedzieć,że dla mnie jesteś cudowną, odważną, pełną mądrości i matczynej dojrzałości Kobietą.
Wierzę w to, że jeszcze będziesz szczęśliwa.
Nic się nie dzieje przypadkowo tylko czasem trudno nam zrozumieć zamysły planu, który Bóg ma wobec nas... I tak trudno się z tym planem pogodzić..
 
Witajcie dziewczyny z rana Krakowianko ni wiem jak mogłabym ci pomóc przypuszczam co czujesz i wiem że żadne słowa nie ukoją twojego bólu na to potrzeba czasu ale twoja jagódka i tak zostanie na zawsze w twoim sercu mam tylko nadzieję że twoi bliscy będą cię wspierać jak tylko mogą bo tylko to może w tej chwil ukoić twój ból
 
Witajcie z rana:-)

Krakowianko Łączę się z Wami w bólu.
Nie napiszę, że rozumiem co przeżywacie ponieważ nie rozumiem, łzy cisną mi się do oczu a moje serce ściśnięte jest żalem.
Jagódko - dałaś tyle radości swoim bliskim a zarazem tak mało... spoczywaj w spokoju Aniołeczku.
[*]
 
reklama
Witam z rana.
Krakowianko jestem z Tobą kochana całym serduchem. Podziwiam Cię i stałaś się dla mnie wzorem do naśladowania. Zapale świeczkę dla Jagódki jak tylko usuniesz to hasło.
Śpij Aniołku
[*]
 
Do góry