reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

reklama
cuuuuuudo!!! czerwony:tak:


my chyba docelowo nie wiem czy nie zamówimy mebli (u tych, co nam kuchnie robili) dla Emi bo jakoś ciężko mi znaleźć odpowiednią kolorystykę
 
Ostatnia edycja:
Świetne pomysły :) może któryś się nawet wykorzysta :) Póki co Hani powiększyłam kącik w naszym pokoju, dodałam stolik z IKEI niebieski i półkę na zabawki. Domalowałam też dobry metr rafy koralowej. Na podłodze siedzą pluszaki i chyba do wyjazdu nie będę niczego zmieniała. Zwłaszcza, jeśli mąż wyjedzie pierwszy :)
 
aestima super pomysly. na razie przemeblowałam troche pokoj, wywaliłam troche gratów i juz lepiej i przytulniej a nad reszta bede myśleć
 
Zdjęcie0820.jpgZdjęcie0819.jpg

Specjalnie dla Forever_young :) na pierwszej fotce domalowany fragment do dokończenia jeszcze, na drugiej kącik Hani :)
 
Agabre - szacun, co Ty jeszcze jeszcze skończyć .... ? :confused:
edit: Martadelka -http://www.kidstown.pl/product/id/5746,promocja-20-s-wki-r-czniki-do-r-k-kpl-2-szt-
 
Ostatnia edycja:
reklama
My też właśnie robimy kącik dla Tymka. Kupiłam dzisiaj farbę tablicową niebieską. Szukam jeszcze krzesełka i stolika z ikea i oczywiście dywanik w uliczki, żeby mógł tam jeździć autkami :-)
Agabre szacun :tak:
 
Do góry