reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka naszych Maluchów

Traschka - no właśnie, uniseks ;-) Ciekawe na którą wiosnę byłaby dla Młodej, może dopiero 2015 ? :laugh2:
Spodnie raczej dla małolata niż małolaty.
 
reklama
Znów kupiłam parę ciuszków- Miesio wyrasta ze wszystkiego na potęgę! Michał złapie się za głowę ( dopiero wczoraj babcia dostarczyła worek ciuszków), chyba że sfinalizuję zakup po cichu z mojej majowej wypłaty:-p:laugh2:
spodenki musiałam wziąć- pasują do sandałków pięknie ____MOTHERCARE____marynarskie spodenki ___92 (3186663461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
A jak już robiłam zakupy u tego sprzedającego, to wzięłam jeszcze
____CHEROKEE____kolorowy sweterek___92 (3186644824) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i ____M&S____kolorowa ciekawa bluzeczka__92 (3193113827) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Fajne aukcje ma, ale już nie mogę nic kupić! Ale zerknijcie sobie, może coś Wam wpadnie w oko:)
 
No to ja ze swoimi spostrzeżeniami pomajówkowymi odnośnie odzieży dziecięcej. :-pCeny nieco wyższe, mniej rzeczy różowo - cekiniastych, a sporo w stylu marynarskim i nawet w małych miejscowościach spory wybór - lepszy niż czasem w sieciówkach w Wawie. Super okulary firmy Bebe widzieliśmy - "jedyne" 20 EURO - ale dla Młodej były za duże.
 
Aestima suuuuper!!! nie wiem co bardziej mi się podoba, czy stylizacje, zdjęcia czy sama Nikola? wszystko!!!
 
Zerknęłam na foty ze stacji i...mimo, że idealne, to coś mi tu nie gra. Nie wiem, pozy modelki (taka trochę stara-maleńka), coś przekombinowane wg mnie.

Odnośnie okularków to niedawno w Tesco widziałam fioletowe (przezroczysty plastik w kolorze fioletu) z czerwonymi truskawkami - całkiem fajnie wyglądały. Chyba za 27 zł.
 
Niewątpliwie, majstersztyk - szczególnie lubię fotografię czarno-białą, więc te są dla mnie nr 1. Po prostu na niektórych zdjęciach ta dziewczynka jest tak stylizowana (o pozy mi chodzi), że kojarzy mi się z lolitą - nie wiem czy to przez włosy czy nie, ale na niektórych wygląda za mało "uroczo w dziecięcy sposób", a za bardzo jak zawodowa modelka stojąca przed obiektywem i strojąca miny. Nie wiem czy się jasno wyraziłam.
Aestima wolę Twoje stylizacje z Mieszkiem (i to nie jest żadne kadzenie);-)
 
reklama
Niewątpliwie, majstersztyk - szczególnie lubię fotografię czarno-białą, więc te są dla mnie nr 1. Po prostu na niektórych zdjęciach ta dziewczynka jest tak stylizowana (o pozy mi chodzi), że kojarzy mi się z lolitą - nie wiem czy to przez włosy czy nie, ale na niektórych wygląda za mało "uroczo w dziecięcy sposób", a za bardzo jak zawodowa modelka stojąca przed obiektywem i strojąca miny. Nie wiem czy się jasno wyraziłam.
Aestima wolę Twoje stylizacje z Mieszkiem (i to nie jest żadne kadzenie);-)

taa! akurat:-p:-D
 
Do góry