reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Dziewczyny mam pytanko:
co sądzicie o baldachimach na łóżeczko? Ja nigdy nie miałam, wydawały mi się zbędnym bajerem, ale podobają mi się. Zastanawiam się czy nie kupić Helence:confused: I jaki? Z materiału? Z tiulu? Białego czuy kolorowego? Biały tiul chyba odpada bo wydawało mis ie zawsze, że chodzi o zaciemnienie i stworzenie dziecku gniazdka na podobieństwo brzuszka. Więc moze tiul rózowy? Taki by mi najlepiej pasował bo mam niebieski ochraniacz z rózowymi troczkami, niebieską falbankę maskującą,rózowe prześcieradełko i pościel w kolorach krem z niebieskim i różem. Czyli jest różowo-niebiesko z przewagą niebieskiego (obie pszczoły miały byc chłopcami). Nie kupowałam nowego kompletu pościeli z oszczednności. Troche pokombinowałam i jest dobrze. Za to teraz byłoby mnie stac na baldachim:-) Tylko czy jest sens?
 
reklama
dmuchawcu dla mnie zawsze baldachim był "łapaczem kurzu" ale tym razem będę miała właśnie biały tiulowy bo potrzeba mi moskitiery i zatrzymania przeciągu ;-) Jedno co mogę poradzić to patrz, żeby był długi. Za krótki przy najmniejszym ruchu wpada do środka łóżeczka.

Kolorystyka jest duża do wyboru więc na pewno coś przypasujesz. :yes: ja czytając Twój opis pewnie bym kremu szukała.
 
Isis faktycznie sporo tych ciuszków, będziesz miała w czym wybierać:)))))

Dmuchawcu ja mam baldachim taki właśnie tiulowy... ale gdyby nie to, że go dostałam to sama bym nie kupiła. Nie jest właściwie potrzebny, jedynie fajnie wygląda... no i zbiera się na nim kurz:) No chyba, że tak jak Sa_raa pisze, że jej się przyda to owszem!

Właśnie dziewczyny pytanko, u mnie w mieszkaniu, jak jest ciepło, zawsze na noc włączam do prądu preparat na komary... czy to przy dziecku jest dozwolone? Mam wszędzie okna pootwierane bo inaczej nie zasnę, a mnie komary kochają, nie wyobrażam sobie montowania siatek w oknach...:/
 
Smile jest preparat do gniazdka taki wersja soft z BROSa dla dzieci. Pewnie tak czy tak zdrowe to nie jest ale jak siaty nie chcesz to radzić sobie trzeba...
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawcu przy Marcelu też nie miałam baldahimu, ale bardzo mi się podoba i tym razem kupiłam. Biały z kokardką :)
Wstawiłabyś jakieś zdjęcie łóżeczka, nie umiem sobie wyobrazić pościeli, żeby Ci coś doradzić :-)
 
Marcelinoowa- zaraz cyknę fotkę:-D

EDIT: Cyknęłam
P1220269.jpgP1220272.jpgP1220274.jpgP1220277.jpg
 

Załączniki

  • P1220269.jpg
    P1220269.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 81
  • P1220272.jpg
    P1220272.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 72
  • P1220274.jpg
    P1220274.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 75
  • P1220277.jpg
    P1220277.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • wthth5r.jpg
    wthth5r.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki kochana:-) Ogladałam już tą aukcję i wolałabym, żeby materiał na górze baldachimu był gładki (nie w kratkę i nie w paski itp.)
Wydaje mi się, że najfajniejszy byłby tiul ecru z rózową górą. Ale takiego jeszcze nie znalazłam.
 
Do góry