reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

emotion_sickness

mama szkrabusia =)
Dołączył(a)
12 Marzec 2012
Postów
2 007
Miasto
malopolska/irlandia
Może spodoba się wszystkim wątek w którym napiszemy jakie mamy przeczucia co do płci maleństwa.
A może jak 'celowałyście'? Wiadomo mówi się że żeby mieć dziewczynkę należy...

Później sprawdzimy na ile nasze przeczucia się sprawdziły.

I nie piszcie 'nieważne co ważne żeby było zdrowe'
- bo to oczywiste że każda z nas chce i będzie miała zdrowego bobasa :)

-------------
Dodam linka do chińskiego kalkulatora płci, podobno baaaardzo wiarygodny ;)
Kalendarz chiński płci - Zaplanuj płeć swojego przyszłego dziecka - *-spam-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z chińskiego kalendarza wychodzi mi dziewczynka :-) , a jak zobaczyłam mojego Bąbelka w poniedziałek na USG to pomyślałam - chłopiec... No ciekawe co z tego wyniknie...:-)
 
Mi poprzednio wychodzila dziewczynka i byla dziewczynka - chociaz ja bylam przekonana ze bedzie chlopak

Teraz kalendarz wskazuje tez dziewczynke - ja tak samo czuje.
A jesli chodzi o objawy to troche wiecej mdlosci mam teraz i tyle :)
 
MI wychodzi córka, nie mam zupelnie przeczucia, przed poczęciem strasznie chciałam mieć drugiego chłopca, ale powiem szczerze, że teraz zupełnie, ale to zupłenie jest mi obojętna płeć, oby było zdrowiutkie:)
 
Wg chińskiego kalendarza mam w brzuszku dziewczynkę i takie też mam przeczucia ;)

Teściowa dziś mi powiedziała, że zmieniłam się na buzi... jestem brzydsza ;P
 
Wg chińczyka wychodzi chłopiec :-) Mąż twierdzi, że zrobił córkę:szok: a ja przeczuć nie mam. Za kilka tygodni wszystko się wyjaśni :-)
 
reklama
karolq, teściowa faktycznie kochana, tylko do bólu bezpośrednia :) Do tego jest technikiem żywienia zbiorowego, a jej praca dyplomowa nosiła tytuł "Żywienie kobiet ciężarnych w II trymestrze ciąży" :D Wczoraj się podzieliliśmy wstępnie informacją, to od razu mi wpychała pomarańczki, prawie jak gęsi :p A ja po obiedzie byłam i niestety odbijanko było kotletem mielonym drobiowym i lubczykiem :)

Siostra teściowej tańczyła z radości :) Dlatego ja już wiem, że będzie dobrze i nie może być inaczej ;)

Mam straszną ochotę na słodkie i mdławe rzeczy (makarony, kaszka manna, słodka kawa z mlekiem - oczywiście delikatna), czego wcześniej nie lubiłam. Zawsze byłam taka kwaśno - słona. Ani czekolady, ani specjalnie lodów... bardziej to frytki i chrupki różnego rodzaju.

Nie wiem jak to z tymi zabobonami jest, ale kojarzę, że na chłopaka jest słodkie.
Beta mi przyrasta stabilnie, ale bez skoków, więc może chłopiec ? Nie potwierdzono tego, ale gdzieś coś czytałam, że dziewczynki wydzielają więcej bety.

Macie jakieś doświadczenia z tymi zabobonami co do smaków i wyglądu kobiety?
 
Do góry