reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

Paulinka88, samba- w pierwszej ciąży totalnie mnie odrzuciło od mięcha, też uwielnbiałam przed ciążą fast foody, tydzień bez kebaba to tydzen stracony. W ciązy nie mogłam przejechać bez mdłości przy budach z fast foodamami i urodziłam dziewcyznkę.:) A jeśli chodzi o kwestię"urody" wyglądałam fatalnie, na poczatku ciąży dostałąm takich syfów,że wstyd było wychodzić i tak do końca ciąży spuchnięta, włosy jakoś kiepsko sie układały i w ogóle i jak ktoś ze znajomych mnie widział to mówił będzie córa. Tylko nie pasowało to, że mnie również od słodyczy odrzuciło, a jadłam pikantne rzeczy. I co dziwne nie nawidziłam od zawsze jabłek i soku jabłkowego, w ciąży wchodził tylko sok jabłkowy i jadłam tonami jabłka i tak zostało do dziś.
 
reklama
A u mnie wg chinskiego kalendarza bedzie chłopiec :) i moga miec racje bo czuje sie inaczej niz z Gabrysia...
W poprzedniej ciazy odrzucilo mnie od slodyczy totaslnie i miałam mdlosci bez wymiotow a i wszyscy mowili ze bardzo wyladnialam :) (jak nie na dziewczynke :-D) a teraz wysypuje mnie na twarzy, wymituje i mam ochote na slodkie.....mdlosci sa prawie caly czas oprocz momentów jedzenia....chyba bede caly czas cos podajadac :)
 
No ja aktualnie mam problemy z włosami... tłuste kilka godzin po umyciu, sztywne, nie układają się - wypryszczyło mnie, cera nierówna - no autentycznie jakbym jakieś uczulenie miała, choć wiem, że to sprawka hormonków.
Opuchlizna na buzi... o dziwo: nogi nic a nic, ręce też - ale twarz i piersi...

Słodkiego mi się chce... a z zachcianek takich dziwacznych, to makrela wędzona (wiem, że nie wolno wędzonej ryby... - ale czy każdej??)
 
ja jestem z tych niewierzących w wróżby i zabobony, w pierwszej ciąży nie zbrzydłam, nie miałam żadnych problemów ze skórą i urodziłam córcie, co do zachcianek w pierwszej ciąży wcinałam na potęgę śledzie gdzie wcześniej nawet na nie nie spojrzałam, ta ciąża podobna jest do poprzedniej mdli mnie co chwilę więc może dziewczynka:-) bardzo bym zreszta chciała...
 
O ja jabłek też nie cierpię, a teraz jem codziennie:) Zresztą tak do godziny 17 to przełkną tylko jabłko i marchewkę, bo od całej reszty to mnie odrzuca... A nawet jak coś zjem to ulega zwrotowi...
 
Paulinka88 to jak na moją córę, rzucia Ciebie na jabłka ja stawiam,że u Ciebie będzie dziewczynka.
Wiecie co a ja mam większe przeczucie na chłopca. Choć może i będzie dziewczynka ale jak coś ogładam to głownie na chłopca. Milka chce siostrę, i o dziwo mój m też chce dziewczynkę, choć ja bym wolałą dać mu synka, miałby się kto bawić Jego kolekcją samochodów, choć Milka uwielbia bawić się samochodami
 
U moich teściów 8 wnuków i 2 wnuczki z tego jeszcze 1 syn nie ma dzieci a moj M ma 4 braci i siostrę a ja mam tylko brata.
Ja tez w poprzedniej ciąży miałam 1 wizytę w 8 tygodniu 2 dniu a teraz mam w 8 i 1 d w poniedziałek 28 w końcu zobaczę dzidzie ale mi się nie spieszy bo wiem ze w 8 już widać ładnie małego bąbelka moja znajoma się śpieszyła i była jakoś w 6 tygodniu i nie było widać dzidziusia tylko kulkę i ciałko i ja się cieszyłam bo już miałam swojej kruszynki fotki i było już widać ze to mały ludzik a nie 2 jajka :-p mam tylko nadzieje ze tam 1 bobas mieszka a nie dwa ;-)
 
U mnie szanse są podzielone: ja mam siostrę, mąż ma brata. Tylko my z naszego rodzeństwa mamy dzieci i jest jeden chłopczyk, jedna dziewczynka. Patrząc dalej, też szanse wyrównane...
Mi jest zupełnie bez różnicy, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, ale zdziwię się, jeśli będzie chłopiec - tylko dlatego, że kiedyś mnie zatrzymała wróżka na ulicy i powiedziała że będę mieć najpierw syna, a później same córki - także do tej pory sprawdziło się hehe..
 
reklama
Witam jestem w ciąży po raz trzeci ,lekarze już mi powiedzieli że po raku szyjki macicy nici a tu bomba:-D już 5tyg i 3 dni
 
Do góry