reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

sprawdziłam w tym kalendarzu chińskim i wychodzi mi chłopczyk, mam jednak cichą nadzieje że będzie dziewczynka:tak: dużo dla dziewczynki mam po starszej córci więc sporo wydatków byłoby z głowy
 
reklama
Wg chińskiego Gabryś miał być dziewczynką ;-) ale ja wiedziałam od początku, że będzie chłopak ;-) teraz jakoś też wiem, że będzie chłopak :tak: u mnie to genetyczne, bo co prawda ja nie mam rodzeństwa, ale mój A ma samych braci :szok: smaki mam zdecydowanie obiadowo-mleczne a nie deserowe :-p przy Gabrysiu miałam obiadowe ;-)
 
Jesli chodzi o to ile bab ile chlopow 'w rodzenstwie' to u mnie jest siostra i brat,
maz znowu ma 7 siostr i 4 braci wiec niby wiecej bab.
jesli chodzi o 'pokolenie nizej' - u mnie jest corka, siostrzenica i jeden siostrzeniec w drodze [[ehh mam 'rowna w miare rodzine]]
a u meza dziadkowie maja 7 wnuczek [+1 w drodze] i 15 wnukow
Ciezko by bylo sredna wyciagnac :D
 
Ciekawe czy nasze przeczucia się sprawdzą. Przy Hani wiedziałam, że będzie dziewczynka już jak ją robiliśmy ;)
Tym razem mam wewnętrzną pewność, że będzie chłopak i nie wynika to z moich "preferencji" bo odkąd pojawiła się Hanulka, w naszych rozważaniach o rodzeństwie zawsze pojawiała się druga córka.
No ale wewnętrzny głos mówi chłopak. Zobaczymy za min 10 tygodni ;)
 
no :)

a tesciowie maja 22 wnukow + jedno w drodze
i pawnuka + 1 w drodze

Dlatego jak lrobilam roczek corki tydz temu wyszlo mi cos ponad 50 osob -najblizszej rodziny :)
Z mojej strony skromnie brat z dziewczyna i mama z kolezanka i jej chlopakiem :D

No ale wewnętrzny głos mówi chłopak. Zobaczymy za min 10 tygodni ;)

ja w poprzedniej ciazy juz w 13 tyg zostalam poinformowana ze dziewczynka [wstepnie]
 
ja w poprzedniej ciazy juz w 13 tyg zostalam poinformowana ze dziewczynka [wstepnie]

Tak, ale to zawsze wyjasnia się najwczesnie w okolicach 18tc. Znajomi byli a padaniach prenatalnych w 13tc i lekarz powiedział, ze będzie chłopak, "bo takiej dużej łechtaczki to nie widział" a urodziła się dziewczynka, u drugiej było to samo w 14tc juz info, że coś rośnie, chłopak, a okazało się odwrotnie, ale mam też znajomą, która dpoiero w 30tc dowiedziała się że będzie syn, bo wcześnie lekarz nic nie widział ;)
 
Poprzednio dowiedzieliśmy się, że będzie córeczka w 19 tygodniu, i tym razem też tak będzie. Mój gin wcześniej nie mówi, bo uważa, że za duże ryzyko pomyłki. Ostatnio mam przeczucie, że będzie znowu dziewczynka:)
 
reklama
Do góry