reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

reklama
Tekla bardzo ładny, ze wszystkimi bajerami-super!
Obecne mamusie, mam takie pytanie: jeżeli sie wybiore na zakupy do marketu, na ok 1-1,5 godziny z dojazdem, córcia bedzie jeszcze w gondoli-to moge liczyć tylko na krzesełko? Czy to jest za długi "spacer" i musze zabierać ze sobą gondolę?
 
Ostatnia edycja:
anna-kas raczej dasz rade w foteliku chociaz mega komfortowo to nie bedzie dla dziecka. w podrozy z tego co pamietam to co 2h max trzeba robic przerwe od fotelika
 
anna-kas raczej dasz rade w foteliku chociaz mega komfortowo to nie bedzie dla dziecka. w podrozy z tego co pamietam to co 2h max trzeba robic przerwe od fotelika

DIekuje Ci bardzo, chce jak najwiecej przemyśleć, ale nie ma jak bo sie nie znam((wiem wszystkie dzieciaczki sa rożne, ale z grubsza chociaż ogarnąć sie przyda)
 
Chyba mi się znowu typ wózka zmienił... chyba zdecyduje się na teutonię, jednak człowiek więcej używa spacerówki, a w tych moich Roanach spacerówki są okropne! a teutonia rozkłada się całkowicie na płasko więc w lecie to nawet noworodka będzie można położyć w samej spacerówce. Tylko ta kasa... zaczynam się rozglądać nad używanym, może coś się trafi :)
 
reklama
Do góry