Strona 38 z 57 Pierwszy 2837383948 Ostatni
371. do 380. z 564
    mama szkrabusia =) Avatar emotion_sickness
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1079
    Dziękuję (Otrzymane)
    483
    Lubi (Dane)
    58
    Lubi (Otrzymane)
    14

Domyślnie Odp: Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

Cytat Napisał(a) josie Zobacz post
    anna-kas raczej dasz rade w foteliku chociaz mega komfortowo to nie bedzie dla dziecka. w podrozy z tego co pamietam to co 2h max trzeba robic przerwe od fotelika
    wow niewiedzialam :/
    A jak dluej sie dziecko trzymaw foteliku to ma wplyw poza konfortem na kregoslup itp ?
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Zadomowiona(y) Avatar anna_kas
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    134
    Dziękuję (Otrzymane)
    41
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    4

Domyślnie Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

Cytat Napisał(a) emotion_sickness Zobacz post
    wow niewiedzialam :/
    A jak dluej sie dziecko trzymaw foteliku to ma wplyw poza konfortem na kregoslup itp ?
    Pytałam sie Was bo moja koleżanka mówi ze jej dziecko nienawidzi fotelika. Latek jest gorąco, i plecki zawsze sie pocą, dziecko płacze. Dla tego pyta sie jescze kogoś...
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Fan(ka)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    662
    Dziękuję (Otrzymane)
    1354
    Lubi (Dane)
    56
    Lubi (Otrzymane)
    162

Domyślnie Odp: Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

W lato pod dzieciątko mozna dać pieluszkę, lub frotowy pokrowiec.Do sklepu czy w tarse 3 h nie ma problemu, jak maleńswtwo jest najedzone i śpi to nie trzeba go budzić.Ale w dalekie trasy lepiej zabrać też gondole
    Nasze Aniołki [*]2006.2008.2009.2009.2010.2012

Nasza córeczka
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

4. Dziękuję anna_kas dziękuje za post
    Fan(ka) Avatar klaudynaaa
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    140
    Dziękuję (Otrzymane)
    125
    Lubi (Dane)
    13
    Lubi (Otrzymane)
    47

dobrze, że piszecie dziewczyny, też o tym nie pomyślałam...bo też chcę wózek z fotelikiem i na razie na 90% kupię tego
    espiro_vector_pro_neo_2011_s.jpg

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

6. Dziękuję anna_kas dziękuje za post
    Fan(ka)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    662
    Dziękuję (Otrzymane)
    1354
    Lubi (Dane)
    56
    Lubi (Otrzymane)
    162

Nasza córeczka
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

8. Dziękuję anna_kas dziękuje za post
    Entuzjast(k)a Avatar Alex_WA
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    14
    Dziękuję (Otrzymane)
    35
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

Dziewczyny, ja to na nieświadomce ze wszystkim, nie znam się... dlatego zapytam.

Czy w przypadku fotelika takiego Maxi Cosi, czy jakiegoś np. Berber z Jedo (bo upatrzyłam sobe wózek Jedo i one też mają całkiem super foteliki i dopasowują się super do wózka, bez dodatkowych adapterów). to czy do tego potrzeba jakiejś bazy do montażu w samochodzie? Czy taki fotelik można przypiąć pasami?

Może mi ktoś udzielić informacji na ten temat?
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Fan(ka) Avatar karolq8
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1639
    Dziękuję (Otrzymane)
    2281
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    15

Klaudyna espiro vector pro mam tez taki tylko bez pro
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

11. Dziękuję klaudynaaa dziękuje za post
    Zadomowiona(y) Avatar anna_kas
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    134
    Dziękuję (Otrzymane)
    41
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    4

Cytat Napisał(a) Alex_WA Zobacz post
    Dziewczyny, ja to na nieświadomce ze wszystkim, nie znam się... dlatego zapytam.

Czy w przypadku fotelika takiego Maxi Cosi, czy jakiegoś np. Berber z Jedo (bo upatrzyłam sobe wózek Jedo i one też mają całkiem super foteliki i dopasowują się super do wózka, bez dodatkowych adapterów). to czy do tego potrzeba jakiejś bazy do montażu w samochodzie? Czy taki fotelik można przypiąć pasami?

Może mi ktoś udzielić informacji na ten temat?
    Nie jestem jeszcze mama ale z tego co wyczytalam, to z baza jest najbezpiecznej!)
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Entuzjast(k)a Avatar Alex_WA
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    14
    Dziękuję (Otrzymane)
    35
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

No właśnie, ale żeby zainstalować bazę ISOFIX to trzeba mieć w samochodzie zestaw do jej montażu - baza to chyba coś około 400 - 500 zł, a montaż tego dodatku - no bo ja się poruszam pojazdem sprzed 2006, więc nie mam tego zestawu do montażu isofixa - to jest od 700 do 1000 nawet! Przeżegnałam się jak poczytałam, aż zadzwoniłam do znajomego autonaprawiacza i powiedział, że tak jest właśnie, i że sam ten dżinks jest taki drogi.

Z drugiej strony nie planuję długich podróży z dzieckiem póki będzie jeździło tym małym fotelikiem (szpital - dom, później najwyżej do lekarza i to sporadycznie, bo pediatra po drugiej stronie ulicy, do teściów do sąsiedniej dzielnicy i ewentualnie 20 km na działkę za Warszawę - i to też nie wiem, bo latem mały będzie mały, a na następne lato to już będzie chyba w innm fotelu jeździł).
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Fan(ka)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    662
    Dziękuję (Otrzymane)
    1354
    Lubi (Dane)
    56
    Lubi (Otrzymane)
    162

Alex ja mam w aucie z 98 r isofix, to są takie dwa haczyki,między fotelami.Foteliki z isofix wiekszości nie posiadają bazy, tylko same takie blaszki które sie wpina własnie w te haczyki dla przykładu pierwszy lepszy z allegro wyświetlił mi się CYBEX Fotelik Pallas 2-fix Gold line 2013 ISOFIX (3931717004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to ten uchwyt z tyłu na dole.
    Ja nie mam i nie dokupuje bazy, bo nie mam w planach dalekich podrózy.Fotelik będe mieć z maxi cosi biore używany po szwgierce z zeszłego roku

Nasza córeczka
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Zasady pisania postów