reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

W końcu się zdecydowaliśmy na wózek i na fotelik :-) Kamień z serca :-) Wybraliśmy wózek Camarelo, ale jeszcze się zastanawiamy nad modelem albo Sevilla, albo Carera. Bardziej mi się chyba podoba Carera. Widziałam wózek na żywo, fajnie się prowadzi, ma bardzo dużą gondolę i wizualnie mi odpowiada :-) Podrzucam Wam stronkę, jakbyście chciały sobie zobaczyć Producent wózków dziecięcych - Wózki spacerowe, Foteliki samochodowe, Wózki dziecięce :: Strona główna - Najlepsze produkty dla twojego dziecka. Na blogu oczywiście zdałam szczegółową relację :happy2: A fotelik do tego Maxi Cosi Citi SPS ma 4 punkty ADAC.
 
reklama
W końcu się zdecydowaliśmy na wózek i na fotelik :-) Kamień z serca :-) Wybraliśmy wózek Camarelo, ale jeszcze się zastanawiamy nad modelem albo Sevilla, albo Carera. Bardziej mi się chyba podoba Carera. Widziałam wózek na żywo, fajnie się prowadzi, ma bardzo dużą gondolę i wizualnie mi odpowiada :-) Podrzucam Wam stronkę, jakbyście chciały sobie zobaczyć Producent wózków dziecięcych - Wózki spacerowe, Foteliki samochodowe, Wózki dziecięce :: Strona główna - Najlepsze produkty dla twojego dziecka. Na blogu oczywiście zdałam szczegółową relację :happy2: A fotelik do tego Maxi Cosi Citi SPS ma 4 punkty ADAC.

no i super. Ja Camarelo też biorę pod uwagę CARERA albo ten najnowszy CARMELA.
 
A widziałaś Carera na żywo? Jeśli tak to z czego jest wykonana ta gondola? Bo ja widziałam jedynie seville i nie wiem z jakiego materiału jest ta carera, bo wygląda na skórę ekologiczną...
 
My też się zdecydowaliśmy na Camarelo Carera, dziś ma właśnie przyjść, ale na razie będzie w PL, potem mi go mąż przywiezie. Widziałam go w sklepie, świetnie się prowadzi, jest lekki i ma dużą gondole i to zadecydowało. Koleżanka też ma Camarelo i jest zadowolona. Do tego wybrałam fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix. Nareszcze z głowy, bo tyle rozmyślałam nad tymi wózkami, ale w końcu wybrałam.;-)
 
reklama
Do góry