reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Hehehe Paula, kto miał spakowaną torbę ten miał ;-):-p Ja się pakowałam dopiero jak do szpitala jechałam, chociaż byłam pewna, że i tak mnie cofną, bo skurczyki nie były upierdliwe;-) No ale się okazało, że miałam już rozwarcie 5 cm i po 2 godzinach Oliś już był na świecie :-D:-D:-D
Joanna groszek na pewno jest:-) Tyle, że u mnie w zamrażalniku ;-):-p
Witamy nową mamusię :tak:
 
Stefanka to zapraszam!!! Jakoś tak mi głupio pić samej ze sobą:baffled:;-)
Zresztą co ja gadam .... zapraszam wszystkie chętne!!!

A co do pakowania, to spakowana byłam na początku grudnia, ale jak jeździłam na ktg (zresztą chyba z 10 razy) to brałam ją na ogół ze sobą! Ale w dniu, w którym mnie przyjęli do szpitala to już torby nie zabrałam! Heheh ... i Ł musiał dwa razy przez całe miasto jechać!!!
 
Ostatnia edycja:
hehe monia nie ryzykuj bo jak po jednej lampce szaleje !!! moge cie namawiac do zlego i deprawowac. w kazdym razie wizyta policji gwarantowana !!
 
Monia Wiktorek musi śmiesznie wyglądać z tym górnym ząbkiem co? :-D:-D:-D
To ja do Ciebie lecę na lampkę... :-D:-D:-D pomożecie mi i Stefie zaszywke wydłubać i będzie impra... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
KASIA:-D:-D
A ja się spakowałam dzień wcześniej jak wróciłam od gin a rano do szpitala:tak::-Dbo mówił że już się zbliża i miał rację:tak::-D
MONIA dziękuję za zaproszenie ja piję LECHA właśnie:tak::-p:-D
 
reklama
kochana ja po tylu razach na komisariacie to juz rozpinanie kajdanek mam opanowane heheh w koncu pilo sie troche :) paula a wszywka to juz wszyta ale w misia Koralgola :)
 
Do góry