reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

reklama
Widzicie a ja się pośpieszyłam i kupiłam usztywniany i to jeszcze 80 zł wydałam na niego.hmmm a Wy bardziej chwalicie miękki, no cóż w takim razie trzeba dokupić miękki:eek:
 
A tak w ogóle, to kiedy zamierzacie pakować torby do szpitala? Ja słyszałam, że miesiąc przed terminem trza spakować..:cool: Więc to całkiem niebawem mnie czeka. Choć jeszcze prania ciuszków nie zrobiłam - a mam mnóstwo - troszkę nowych i duuużo używanych - dostałam od kuzynki po trojaczkach :blink:. Pod sam koniec miesiąca myślę, że się popakuję... A teraz to jeszcze pranie... prasowanie, sprzątanie, przygotowywanie mieszkanka na "picuś glancuś", no i oczywiście zakupy:-D!!!!
 
Zozakoza nie mogę sprawdzić bo dopiero jutro kurier mi dostarczy zakupy, ale tak myślę, że niektóre z Mam mają po dwa to może kupie jakis miękki,ale tańszy.A wogóle napiszcie mi czy do szpitala mogę wziąść już po porodzie pidzamę taką dwuczęściową, bo znalazłam sklep z takimi specjalnymi dla mam karmiących i są bardzo ładne-ale czy będą praktyczne.Jak myślicie?:baffled:

koszule nocne i pidżamy Odzież ciążowa, moda ciążowa, ubrania ciążowe, ciąża
 
Zozakoza nie mogę sprawdzić bo dopiero jutro kurier mi dostarczy zakupy, ale tak myślę, że niektóre z Mam mają po dwa to może kupie jakis miękki,ale tańszy.A wogóle napiszcie mi czy do szpitala mogę wziąść już po porodzie pidzamę taką dwuczęściową, bo znalazłam sklep z takimi specjalnymi dla mam karmiących i są bardzo ładne-ale czy będą praktyczne.Jak myślicie?:baffled:

koszule nocne i pidżamy Odzież ciążowa, moda ciążowa, ubrania ciążowe, ciąża
Paola Myślę, że się przydadzą.... Tylko ja tak sobie myślę, że nie do końca wiemy jak będziemy rodzić... Bo mogą powstać komplikacje przy porodzie SN np. dzidzia się zawinie w pępowinę - i lekarz decyduje o CC. A po CC piżama może uciskać troszkę brzuszek... więc chyba koszulki lepiej się sprawdzają... :tak:
A ja oczywiście już podawałam swoją stronkę z koszulkami - są śliczne - sama sobie kilka odłożyłam - ale mam nadzieję, że się nie pogniewacie jak podam jeszcze raz... :sorry:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Paola - ja polecam jednak koszulki, nawet po naturalnym porodzie, bo przewiewne, no i zwykle często są obchody i wtedy tylko zadzierasz kieckę i już, a jak masz spodnie, to jednak za każdym razem się rozbierasz i ubierasz, poza tym przy nacięciu często zlecają okłądy z lodu i wtedy też leżysz i jak masz koszulę to się dyskretnie okryjesz, a jak spodnie to jednak leżysz do połowy nago...
 
A tak w ogóle, to kiedy zamierzacie pakować torby do szpitala? Ja słyszałam, że miesiąc przed terminem trza spakować..:cool: Więc to całkiem niebawem mnie czeka. Choć jeszcze prania ciuszków nie zrobiłam - a mam mnóstwo - troszkę nowych i duuużo używanych - dostałam od kuzynki po trojaczkach :blink:. Pod sam koniec miesiąca myślę, że się popakuję... A teraz to jeszcze pranie... prasowanie, sprzątanie, przygotowywanie mieszkanka na "picuś glancuś", no i oczywiście zakupy:-D!!!!

ja jeszcze nie mam spakowanej torby do szpitala, ale juz powoli zaczynam zbierac wszystkie potrzebne rzeczy:tak: mysle że tak miesiac wcześniej torba bedzie juz stał i czekała:tak:
ubranek tez jeszcze nie mam popranych a to dlatego ze jeszcze wszystkiego nie kupiłam, jak zrobie ostatnie zakupy to wszystko popiorę:tak: kupiłam nawet ostatnio proszek lovella i musze dokupic jeszcze płyn do płukania, moze wtedy popiorę chociaz pieluszki i ręczniczki:tak:
 
reklama
Jeśli chodzi o pościel, to ja mam 5 zmian, 4 po Misi (dwie flanelowe i dwie cienkie) i jedną teraz dostałam od koleżanki po jej córeczce, i powiem szczerze, że uważam że 3 to minimum, bo czasem było tak, że Misia zasikała się po pachy, ja prałąm to i zakłądałąm nowe poszewki i jeszcze zanim wyschło to np. zrobiła kupę na pół łóżeczka, więc czasem ta jedna dodatkowa jest jak zbawienie, ale to same ocenicie już i zawsze faktycznie można szybko dokupić.

Kocyków mam też zatrzęsienie teraz, po Misi mam chyba ze 3 normalne, kupiłąm jeden, który może być jako śpiworek i rożek, dostałam jeden i jeszcze zrobiłam jeden na drutach, więc chyba się w nich zakopię, hehehe.
 
Do góry