reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

Karina/Sara chyba źle coś interpretujesz......co innego kiedy ktoś jest w takiej sytuacji jak Ty...i nie ma możliwości kupić coś " na zawołanie" a co innego jeśli piszemy jaka jest niezbędna wyprawka do szpitala...ja uważam że generalnie takie nakładki nie są niezbędne ale są wyjatki w sytuacjach takich jak np.Twoja...:-)
 
reklama
Przy moim tez jest całodobowa...ale może faktycznie ja mieszkam w dużym mieście i tutaj można dostać takie rzeczy na każdym kroku...:-)
 
Faktycznie może Yoka masz rację, ze patrzymy na to z innej perpektywy. Ja jak będę rodziła w Wołominie to mam tam pół rodziny i w każdej chwili jak czegokolwiek będę potrzebowała to się pójdzie, pojedzie i kupi. W Warszawie gdzie mieszkam mam aptekę jedną pod nosem a jakby tam czegoś nie było to mam 5 minut drogi do centrum handlowego. Z dwoma aptekami i sklepem z artykułami dla dzieci.
 
Ja nie napisałam ze to trzeba kupic i koniec!Tylko napisałam ze teraz zakupie bo nie mam takiej możliwości żeby ktoś mi zakupił na zawołanie(tym bardziej ze maż będzie w domku siedział z córka) nie mamy z kim zostawić dziecka i będę musiała liczyć tylko na siebie wiec lepiej jak już zakupie nakładki.Ale jeśli ktoś uważa ze nie ma delikatnych brodawek albo ze w razie czego maż może zakupić na zawołanie, lub tez jest apteka w pobliżu i nie ma takiego problemu to uważam ze zakup jest w takim przypadku zbędny.Mi jak tylko wygoiły sie brodawki wyzuci lam nakładki bo uważałam ze już sa nie potrzebne.Pyzatym cyca można zawsze i wszędzie wywalić i karmić maluszka a z ta nakładka to jest problem bo wsadzić do kieszeni nie można bo co dacie później taka brudna dziecku do buźki??Ja po każdym karmieniu wyparzałam nakładki.A jak mleko dostanie sie miedzy nakładkę a skore to nakładka ciągle spada(ześlizguje sie).Myślę ze każda z nas wie czy kupic takie nakładki każda mniejwiecej zna swoje ciało.
 
mój męzowy tez z zakupami bez problemu ale czasami sie nie dogadamy i wtedy ...:-D a ja z tych co sobie wolą wszystko same załatwić i kupić itp !!!
 
ja tez jestem za utrzymaniem wątku, zwłaszcza jak wyprawki pojawiają sie w postaci przejrzystej listy :)
w moim szpitalu trzeba mieć wlasne sztućce i kubek!

Agawar, a co to jest porannik? (pkt 38 listy)
 
reklama
Do góry