reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Cyprysiowa - mówisz i masz.
paczka zflaczała bo prawie już pusta, pampek rozłożony i na dupeczce mojej kochanej
 

Załączniki

  • IMG_5563.jpg
    IMG_5563.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 64
  • IMG_5567.jpg
    IMG_5567.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_5569.jpg
    IMG_5569.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Mamusia dziękuje za artykuł, rzeczywiście mały ładnie przybrał.

Kokusia Mati jest na 3 centylu. I dlatego pediatra uwaza ze mało wazy, tylko, chyba musiałaby braz pod uwagę to ze on mały była jak sie urodził i chociaz bedzie przybierał prawidłowo to moze byc na tym 3 centylu. I np. jak bedzie przybierał po 300-400 a nawet 500 g miesięcznie czyli prawidłowo jak na swój wiek, to nigdy nie bedzie na 10 czy 95 centylu.
No wlasnie sprawdzilam ze jest nawet troche ponizej 3 centyla. Dla swietego spokoju zrob badania, napwno bedzie wszystko ok!

Cyprysiowa - mówisz i masz.
paczka zflaczała bo prawie już pusta, pampek rozłożony i na dupeczce mojej kochanej
ślicznie dziekuje:tak:
 
Juz po szczepieniu. Mały wazy 6900 g i mierzy 69 cm. Pediatra stwierdziła ze mało wazy i mało przybiera, po przez miesiąc 500 g. Dała nam skierowanie do Poradni gastrologicznej, skierowanie na badanie moczu. A co najgorsze mimo tego, że mały pije zelazo, to okazało się ze hemoglobina jednak spadła z 6,78 do 6,68 :-(. Nie wiem co jest.
Po za tym to mały rozwija się świetnie. aaaaaa i jeszcze wynalazła u niego atopowe zapalenie skóry. Ma akie drobne krosteczki i mówiłam jej ze to od momentu jak zmieniłam proszek i teraz juz wróciłam do starego i tak dała jakis lek.

atopowe zapalenie skory....?????????????????????????????:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Boze z jakiej racji ta kobieta w ogole jest pediatra........atopowe zapalenie skory to ma moj Alex i to jest dopiero problem......skorka czerwona suche plamy,praktycznie jedna na drugiej bol i swiad niesamowity...moj syn musi na to btak masci na sterydach,bo nic innego w tych nasileniach nie pomaga.....:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a takie krosteczki to typowa reakcja alergiczna po zmianie proszku,wiec niech nie gada glupot...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Boze oni tylko potrafia zamartwiac rodzicow nic wiecej:no::no::no: nie sluchaj jje...
a jaki proszek uzywacie i na jaki zmienials?
 
atopowe zapalenie skory....?????????????????????????????:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Boze z jakiej racji ta kobieta w ogole jest pediatra........atopowe zapalenie skory to ma moj Alex i to jest dopiero problem......skorka czerwona suche plamy,praktycznie jedna na drugiej bol i swiad niesamowity...moj syn musi na to btak masci na sterydach,bo nic innego w tych nasileniach nie pomaga.....:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a takie krosteczki to typowa reakcja alergiczna po zmianie proszku,wiec niech nie gada glupot...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Boze oni tylko potrafia zamartwiac rodzicow nic wiecej:no::no::no: nie sluchaj jje...
a jaki proszek uzywacie i na jaki zmienials?
Uzywałam dzidzius a zmieniłam na vizir sensitive
 
Mój jakieś 4650.Moze 4700.

Jak tak was czytam to zaczynam być jeszcze bardziej wsciekła na naszą pediatrę. Cały czas mi wmawia,ze on taki wielki i ciężki i to dlatego taki nieskory do ruchu.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry