reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

Nastazja jeszcze nie wiem, mowila mi pigula ze lepsza jest hormonalna ale chyba wezme bez bo po moich problemach z krzepliwoscia I zatorach to I tak moge tylko progresteron :-/
 
reklama
Dziewczyny rewelacja, cieszę się, że planujecie kolejne maluchy. To cudowne móc sobie pozwolić na kolejnego szkraba... Powodzenia, 3mam kciuki po cichu!
 
Kota - czyli co? już z dziećmi koniec ;-) czy nastawiacie się ewentualnie na 3 dzieciaczka kiedyś tam... (bo podobno ten zabieg można "cofnać")
 
Ojej Kota- mam nadzieję że to tylko groźnie brzmi.. Trzymam kciuki za twojego M. ;-) A drogi taki zabieg??

Ja muszę dzwonić jutro do mojego gina czy on zakłada w ogóle Mirenki.. Jestem już raczej zdecydowana.
 
Milva, jakbym miała z 5 lat mniej, to chętnie bym trzeciego dziecia nosiła 9 miesięcy w brzuchu, później urodziła itd, ale widzę, że siły już nie te, cierpliwość też na wyczerpaniu. Jedynie wpadka wchodzi w grę ;)

Nastazja, zabieg kosztuje 2 tys., przywrócenie płodności to już luksusowy koszt 12tys i można to zrobić tylko w jednej klinice w PL, w Warszawie.

u mojego M. w pracy dwóch jego kolegów się na wazektomię zdecydowało i są już po zabiegu. pewnie dlatego M. taki chętny, zabieg to nic strasznego, dwa nakłucia i po strachu, jeden z jego kolegów tak się z lekarzem zagadał, że nawet się nie zorientował, że jest już po wszystkim.
 
Nastazja, nie wiem co mnie tknęło, ale kazałam mu zabieg odwołać w ostatniej chwili!
bo ja jednak chcę jeszcze jedno dziecko za kilka lat, jakoś się z gumkami pomęczymy, a jak skończę karmić Hanię, to pewnie sobie jakiś plaster przykleję..
 
reklama
Ja zrezygnowałam z Mireny póki co, dostałam pare miesięcy temu tabletki jakieś nowe i działały na mnie strasznie. Bardzo źle reaguję na wszystkie pigułki nowej generacji i stąd moje obawy że wydam 1000 zł i będę musiała wyjąć tę spirale. Wróciłam więc do plastrów evra bo oprócz nich i cilestu nie działa na mnie dobrze.
 
Do góry