reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

sa jakies skutki uboczne typu tycie, bol glowy- ale nie kazdy to ma i nie od kazdych tabletek. Pojdziesz do lekarza to cos odpowiedniego przepisze a jesli nie bedzie odpowiadalo to zmieni:)
Ja kiedys bralam Noynette i troszke przytyla po tym, poznije przezucialm sie na Cilest i jestem zadowolnona do dzis:)
Ja bralam tabletlki od 18,5 roku i jak mialam 23 lata zaszlam w ciaze, wiec nie ma problemu:)
 
reklama
Mari, jeśli chodzi o pigułki, to ja nie miałam żadnych skutków ubocznych, a brałam je nieprzerwanie przez ponad 12 lat! Druga sprawa to, że miałam je naprawdę fachowo dobierane, poprzedzone szeregiem badań, jak i badałam się co roku, szczególnie należy robić próby wątrobowe.
Jednak od porodu naszym jedynym zabezpieczeniem są gumki, po odstawieniu pigułek dosyć długo regulowały się moje cykle, pierwszą miesiączkę po odstawieniu dostałam po 50 dniach, kolejną po 40 i dopiero trzeca wypadła po 28-30 dniach i tak zostało na szczęście.
 
Ponawiam moje pytanko : Czy ktoras z was ma zalożoną spirale??? Niektore mamuski pisaly ze bedą zakladac, moze ktoras juz ma???
 
Dziewczyny pomozcie...
w niedziele zapomnialam wziasc tabletke, wczoraj tez, wiec wczorajsza wzielam dzis rano ale co z ta niedzielnia? Nie bylo przytulancow wiec o to sie nie martwie ale nie wiem co teraz z tabletkami :baffled: Biore jednoskladnikowe wiec ciagiem, nie mam okresu...
 
Oj łysa ja nie pomogę w tym temacie, bo dopiero sama zaczęłam brać tabletki anty. Ale sama mam może trochę głupie pytanie. Wiem, że zdarzają się różne rzeczy przy zażywaniu tych tabletek, ale ja odkąd zaczęłam je brać mam częste plamienia. I chciałam zapytać czy to kiedyś minie czy powinnam iść z tym do lekarza:-(
 
27.. jakie bierzesz? Ja brałam przed ciążą Yasmin i też na początku miałam krwawienia. Z tego co wiem to możesz jakiś czas plamić. w ulotce jest coś na ten temat?
 
reklama
Z tego co wiem to nawet przez całe opakowanie...Potem lepiej iść do lekarza. Ale może któraś z dziewczyn lepiej się orientuje.
 
Do góry