reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

Mi gin odradził te zastrzyki właśnie ze względu na fakt, że przy efektach ubocznych nie da się tego z dnia na dzień odstawić. Gumkom nie ufam, dla mnie to rosyjska ruletka. We wtorek idę do gina i jestem zdecydowana na tabletki, brałam przez tyle lat, że dla mnie to najlepsze rozwiązanie.
 
reklama
Mi krwawienia po cerazette przeszły. Trwało to ok 10 dni i teraz już od ponad tygodnia mam spokój. czuję się ok, mam jakby większy apetyt ale spalam wszystko więc póki co na wadze nie przybieram. Bardzo bym chciała później założyć mirene, ale nie stać mnie na taki luksus, więc pewnie zmienię na jakieś inne tabletki 2 składnikowe.
 
Dziewczyny musze isc do gin i oczywiscie koniecznie chce tabletki ale boje sie ze zaszkodze mlodemu...
 
Nastazja ja tez krwawilam, od srody do dzis wiec 5 dni i juz dzis czysto, wiec tez mam nadzieje, ze juz nie bede :tak: i apetyt tez mam wilczy tak, ze czasem o 3 rano wcinam platki bo mnie ssie :-D ale zarty zartami, czuje ze woda mi sie zatrzymuje w organizmie i niestety 1kg na plus :wściekła/y::-(
 
FREYIA biorąc Azalię nie ma się @ wcale. Ponieważ to jest minipigułka i bierze się je bez żadnych przerw, kończąc jedno opakowanie, na drugi dzień zaczynamy następne. Jednym słowem przy nich nie masz owulacji a zaraz @. Jak jest napisane w ulotce mogą zdażyć się plamienia, jako skutek uboczny ale chyba każde tabletki mają jakieś skutki uboczne. Ja po pierwszym dziecku brałam Azalię prawie 20 miesięcy bo tyle karmiłam a po odstawieniu @ dostałam po jakiś 3-4 tygodniach. Teraz też biorę od kiedy Kacperek skończył 6 tygodni, zaraz po połogu się do gin wybrałam.
A wracając di tego, że przy Azalii nie ma się @ mój K był tym faktem bardzo zdziwiony, stwierdził, że to chyba nawet wręcz nie normalne niby i w pracy z kolegami rozmawiał to tez powiedzieli, że to nie możliwe, że przecież bez co miesięcznego @ by mnie chyba roz****ło.
 
ja dostałam tabletki jednofazowe cenazette, czy coś takiego. Do tego mam pilnować, żeby mleko było odciągane najpóźniej maksymalnie, co cztery godziny, bo to też wstrzymuje (nie zawsze) owulacje. No i jak na razie okresu brak i czuję się dobrze z tabletkami i ciągłym mlekiem w piersiach :-p
 
reklama
Do góry