reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

Rojku, w Kubinowym pokoju też właśnie te kolory będą rządziły :tak:

my też na początku wstawimy Kubusia łóżeczko do naszej sypialni, będziemy tak spać razem, aż wszyscy oswoimy się z nowym miejscem i sytuacją. no i jednak chyba ja najbardziej nie chcę wyprowadzać Q do innego pokoju :baffled:
 
reklama
My też mamy pokoik dla małej, ale jakoś tak stoi cały czas pusty....a właściwie zagracony naszymi rzeczami. Ja to już od m-ca chcę przenieść Elenkę do własnego pokoju, ale ciągle coś no i do tego mój mąż jakoś nie może przywyknąć do tej myśli ;-) Woli, żeby Mała nadal spała w naszym pokoju...
Pokoik ma jasne, kremowe ściany, nie chcę za bardzo nic tam zmieniać, bo całkiem możliwe, że za długo tu nie pomieszkamy. Kupiłam taką naklejkę drzewo DRZEWO - DRZEWKO naklejki aplikacje scienne dzieci (2515369946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Muszę się w końcu zmobilizować i ją przykleić, no i zrobić tam porządek.
 
To już wiem skąd drzewo wezmę ;P
Segri piękne pokoiki, bajkowe, chcę się cofnąć do czasów dzieciństwa i zrobić awanturę rodzicom, że ja miałam białe ściany!
 
Jak w bloku mieszkałam to też nie miałam ale jak skończyłam 8 lat przenieśliśmy się do domu jednorodzinnego i tam już miałam pokój -jakieś 25 metrów2 tylko dla siebie ;)
 
Netka - ja chciałam takie drzewko sama namalować, ale stwierdziłam, że zanim kupię farby, zanim sie za to zabiorę, to minie rok, a i tak pewnie nie wyszło by tak jak bym chciała ;-)
 
Kota ten pokoik gdzie ściany są w biało szare pasy- cudny! Mój M. właśnie mi mówi że chora jestem na punkcie tych kolorów, no i jeszcze granatu. No cóż, aż się boję co będzie gdy kupimy sobie mieszkanie.. :szok: Chyba wszystko będzie szare.
Aha co do eksmisji dziecka do innego pokoju.. u mnie odpada, za często się budzi, poza tym ja psychicznie do tego nie dojrzałam.
 
Nastazja, to razem chorujemy na szarości i biele :) Nasz dom w środku będzie właśnie surowy, szaro-biały, M. wywalczył trochę naturalnych, ciepłych odcieni, piasek, cappuccino, ale ogólnie i tak jest na moim ;)
 
reklama
Kota - mi ktoś kiedyś powiedział że mój dom będzie jak sala operacyjna.. hehe dużo się nie pomylił. Uwielbiam tez metal i szkło. Drewno w ogóle mnie nie kręci.
A Adasiowi chciałabym zrobić pokój gdzie będzie dużo bieli- mebelki białe, jedynie dodatki szare i granatowe. Podobają mi się motywy marynarskie ale zobaczymy co zainteresuje Adasia i wtedy dodatki będę kupowała pod jego zainteresowania, bo to jego pokój a nie mój ;)
 
Do góry