reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

mummy- to dziwne, ja wizyty mam co 4 tygodnie, nawet zdarzylo mi sie isc tydzien po tygodniu jednego razu. A kiedy masz skan?
 
reklama
neska wierz mi ze nie jestem zadowolona z tego stanu rzeczy...ale nawet jak zajrzalam w moj folder to faktycznie takie sa terminy.....tam mam taka kartke z tygodniami ciazy i kiedy wypada wizyta u ploznej i tak wlasnie pisze...moja znajoma ma podobnie, moze to w Leeds taki grafik maja.... a scan ma 20 lipca, to tak wychodzi miesiac po mojej ostatniej wizycie u poloznej, a pozniej te prawie 2 miesiace przerwy....
a ty gdzie mieszkasz?
 
ja mieszkam niedaleko lomdynu, tez mam ten grafik- w ksiazce ciazy na pierwszej stronie w pakiecie z bounty masz taki sam?
 
nie, ja mam taka kartke z ksero jakby, to nie wiem czy to sa tutejsze wewnetrzne ustalenia, bo to jest jakby osobno dopiete do tego folderu
 
Ja mieszkam w Irlandii i musze wam powiedziec ze ja nie mam zadnego grafiku. bylam u gp 14 maja a wizyte w szpitalu mam 26.06. do gp mam isc w polowie lipca po 8 tyg. poza tym moja lekarka powiedziala mi ze w kazdej kolejnej ciazy chyba jest o 1 albo 2 wizyty mniej niz w pierwszej ciazy....a opieka tu jest...byle szybciej. usg w 13 tyg mam i na przeziernosc nie mam co liczyc ze zrobia bo oni uwazaja ze i tak dziecko musisz urodzic czy zdrowe czy chore w koncu to katolicki kraj... ginekolog mnie ani razu nie badal. a badanie krwi mialam 3 razy w ciagu ciazy i tylko przez gp robione.
Wiadomo ze wszystkie niezbedne badania w 13 i 20 tyg zrobilam prywatnie...ale to jest nienormalne ze oni tego nie robia ;(
 
Witam wszystkie przyszle mamusie. Milo jest was powitac jestem tutaj nowa i mam termin na 1grudnia czy jest moze jakas mamusia ktora bedzie rodzila w st. Georges hospital na tootingu.......????pozdrawiam i czekam na odzew :-)
 
Fifonka ja mieszkam na Morden i prawdopodobnie St.George hospital zalicze jesli nie uda mi sie dojechac na Lewisham (tam pracuje mój ąż i tma mam połozną). A Ty w jakim rejonie mieszkasz?
 
reklama
Mummy2 - ja tez mam termin na 30 listopada z wahaniami (inaczej mowia w uk inaczej w polsce)... jesli bol brzucha bardzo Cie niepokoi to idz do GP i powiedz ze BAAARDZO Cie boli i wtedy nie maja wyboru i Cie wysla na usg.. wiem ze lepiej nie klamac ale skoro tutaj jest taki system (tylko 2 usg w ciazy) to chyba lepiej tak zrobic niz zwariowac. Mozna oczywiscie isc prywatnie- tu gdzie ja mieszkam to ok 100 funtow... mnie tez brzuch pobolewa raz po lewej raz po prawej na dole ale jest to umiarkowane. Przez kilka dni bolal mnie jak na miesiaczke ale przestal.
A poza tym to jak sie czujecie na tym etapie? ja bardzo dobrze, nieraz zapominam o tym ze jestem w ciazy. ciekawa jestem jak dlugo ta sielanka potrwa :)
 
Do góry