reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

bole juz mi ustapily, czasem tylko cos mnie zakluje, uplawow tez juz nie mam, jakos samo przeszlo, pewnie to ta rozciagajaca sie macica. Ponoc przy drugiej ciazy bardziej boli
 
reklama
Margot witam Cie serdecznie:-) Ja co ja jakis czas mam cos takiego w okolicach pępka jakby mni skóra pękała. To taki krótki ból, jakby ciachnięcie nożem. Mąż twierdzi, że mały sie rozpycha bo kilka chwil po tym mam ruchy. A tak poza tym to ciążę znoszę wyjatkowo dobrze, czasami pobolewa podbrzusze ale to da się przeżyć.:tak:
 
czy ktoras z was moze korzysta z domowego dopplera? ja kupilam sobie na necie AngelSounds - ok 30 funtow, ale nie jest mi wcale latwo znalezc bicie serca malenstwa. za to znajduje ciagle swoj puls.. ojej nie wiedzialam ze to takie skomplikowane. poza tym polozna powiedziala mi ze mam lozysko polozone z przodu i ono zaslania dziecko i trudno znalezc bicie serca i tak samo bedzie z ruchami.. naczytalam sie o tym urzadzeniu ze jest super na necie, ale chyba dopiero w pozniejszym stadium ciazy..jestem obecnie w 18 tyg wiec myslalam ze nie jest za wczesnie. Dziewczyny czy wam tez sie tak czas dluzy do nastepnego usg? ja mam dopiero 18 lipca polowkowe..
 
Bulkaasia - ja myslac rozsadnie tez nie widze takiej potrzeby.. ale myslalam ze to bedzie takie fajne posluchac sobie serduszka i upewnic sie ze wszystko jest w porzadku. mysle ze za bardzo panikuje bo w zeszlym roku poronilam i chyba juz tak jest ze te nastepne ciaze juz nie sa takie beztroskie.. ale oczywiscie staram sie byc optymistka i myslec wylacznie o tej ciazy i sie z niej cieszyc. zazdroszcze przyszlym mamom pewnosci siebie i spokoju - ja sie tego dopiero ucze :)

Bulkaasia - bardzo wczesnie czujesz ruchy :) to chyba nie Twoja 1-sza ciaza? ja jeszcze nic kompletnie nie czuje w 18 tyg.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Margot to moja druga ciążą, w pierwszej ruchy poczułam 19tc a w drugiej wcześniej. Tak mówią, że w następnej ciąży ruchy czujemy szybciej. Rozumiem Twoja panikę ale na pewno wszystko będzie dobrze. Pierwszy trymestr (najgorszy) mamy już z głowy i teraz to juz z górki. Niedługo półmetek i bedzie bliżej końca:-)
 
Bulkaasia - dzieki bardzo za slowa pocieszenia :)

Czy ktos moze mi podpowiedziec - chce wkleic sobie suwaczek - gdzie dokladnie mam sobie go wkleic na ostatnim (3) etapie tworzenia jego? - ''Skopiuj i wklej fragmenty kodu, żeby wskleić swój suwaczek w podpisach na forum, na swojej stronie etc.''
 
Wejdź na swoje konto - wpisy w profilu może tam bo nie pamiętam jak to robiłam. Jak sie nie uda to zapytaj na forum Mamuski grudniowe:-)
 
Stwórz suwczek, otwórz nową karte, wejdź w swój profil, edytuj sygnature, wklej link, zatwierdź sygnature :-) Gotowe:-)

ps. doppler pokazuje przepływy krwi na USG :-)
 
reklama
ja w ciazy jestem drugi raz a paikuje bardziej niz przy pierwszej, smieje sie ze to wiek chyba ;) a moze to fakt, ze nie mam juz tyle czasu aby poswiecic rosnacemu brzuszkowi bo mam brzdaca, ktorym musze sie zajac kazdego dnia. Nie oznacza to ze nie dbam o siebie, ale nie moge sobie pozwolic juz na komfort odpoczynku tyle co przy pierwszej ciazy.....
 
Do góry