reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

Ania_789 - dzieki bardzo :)

chociaz jak widac dalej nie dziala..

w koncu :) :)

a to chyba sama sobie wymyslilam ze to sie nazywa doppler.. ale wiecie o co mi chodzilo - to czego uzywa polozna :)

Mummy2 - duzo dziewczyn twierdzi ze z wiekiem bardziej sie panikuje- z roznych powodow..moze jest sie bardziej swiadomym majac 35 lat niz 20? to pewnie sprawa indywidualna. na pewno majac juz 1 dziecko wiesz tez czego sie spodziewac.. ja ma 34 lata i to bedzie moje pierwsze dziecko i panikuje ze stara jestem etc ale w anglii duzo jest mam w moim wieku i starszych wiec troche mnie to uspokaja :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ania_789 - mialam ten suwaczek w poprzednich wiadomosciach po czym znikl..

dziewczyny czy was tez bola plecy na dole? mnie dzis zaczely i to dosyc mocno..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny czy myslalyscie juz o imionach? czy zdecydujecie sie na imie polskie czy angielskie? wiem ze trudno wybrac nie znajac plci ale jakie w ogole bierzecie pod uwage? mi gin w polsce w 15 tyg powiedzial ze prawdopodobnie dziewczynka wiec zaczelam wybierac dla dziewczynki :) ojciec jest anglikiem i upiera sie zeby chociaz imie bylo polskie... trudno cos wybrac zeby nie bylo zbyt skomplikowane po ang. Myslalam juz o: Emilia, Amelia, ale w polsce jest ich juz tak duzo.. jakie wam sie podobaja?
 
mnie tez bola plecy, tak 'w krzyzu'. Ale mnie to juz tyle rzeczy 'dolega' ostatnio, ze te plecy zeszly na dalszy plan hehe
A jelsi chodzi o imiona to powaznie utknelam. My obydwoje Polacy ale mieskzamy tu i nie planujemy powrotu do Pl (poki co), no wiec chcialabym imie ktore bedzie i poniekad polskie i angielskie, a juz napewno takie, ktore anglikom bedzie sie latwo wypowiadac, zeby w szkole nie bylo problemow ;) mamy typowo polskie nazwisko wiec tez nie bedziemy szalec z typowymi angielskimi imiona, chociaz wybralabym pare. Pewnie masz racje margot z tym wiekiem, mi jeszcze ktos powiedzial ze panikuje sie bardziej jak ma sie juz jedno przy sobie, bo wtedy wiesz jaki to cenny skarb, ladne slowa :-)
 
bulkaasia- dzieki juz tam zajrzalam :) napisalam tutaj bo szczegolnie interesuje mnie jakie imiona sa wybierane przez polskie mamay w UK :) ale oczywiscie wszystkie tematy dotyczace imion sa ciekawe i pomocne :)
 
My mieszkamy w Irlandii, imie dla corki wybral maz i jest Maja, latwe do wymowienia po ang. Teraz zastanawiamy sie nad imieniem dla drugiego szkraba, ale decyzje podejmiemy jak poznamy plec. Najgorsze ze chcialabym teraz chlopca a zadne imie mi sie jakos nie podoba ;(
 
Basia a u nas jest Maya, znaczenie tego imienia idealni nam pasowało do naszej córeczki. Teraz jest gorzej, nie wiem jak to bedzie z imieniem bezimienne bedzie chwile;)
 
reklama
Basia_one - jesli bedzie chlopiec to moze Julek ? julii jest duzo ale julka znam tylko jednego. zauwazylam ze na topie obecnie jest w uk wsrod polakow Oliwier. niby taki blahy temat, ale naprawde trudno jest znalezc imiec szczegolnie mieszkajac za granica.. mi na razie zadne sie nie spodobalo tak na 100 %
 
Do góry