reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej dziewczynki, ja po śniadanku i zmykam do pracki:-)
Ja na moderatora sie nie nadaję bo za bardzo czasowo nie wyrabiam ale poprę chętną na pewno, moż Ania Ty?
didor gratuluję.
Sowinka trzymam kciuki i czekam na wieści.
Nathani jeszcze troszke kochana i się poprawi:tak:

Miłego dnia Wam życzę:-)
 
reklama
Ja głosuję na pomysłodawczynię, czyli Ania:) sama sie do tego nie nadaję...

Wrócił mój M. Opowiedziałam mu wszystko, wkurzył sie i powiedział zebym nie czekała tylko poszła do innego gina i wtedy zdecyduje kto mi bardziej pasuje... W sumie to chyba ma racje bo przeciez po wizycie jesli wszystko ok to powinnam chodzic w skowronkach a ja zawsze wychodze przybita z braku informacji....
 
Witam się i ja :-) Nocka lepsza niż wczoraj więc może to przeziębienie mija - oby ;-) Miki już padł a po 9 jedziemy do neurologa. Mam nadzieję, że znowu pochwali młodego za postępy :tak:
Nathani bardzo ci współczuję tych mdłości. Może podejdź do apteki i zapytaj czy nie mogą ci czegoś bezpiecznego polecić bo z takimi atrakcjami to ty kochana się wykończysz i fizycznie i psychicznie a przecież masz jeszcze dzieci dla których musisz mieć siłę :tak:
Sowinka o 5 to mój kiedyś też wstał i za chiny ludowe nie dało się go ułaskawić żeby poszedł spać. Szykuje ci się naprawdę długi dzień :-p
Noukie i bulkaasia życzę wam miłego dzionka w pracy :-)
Ania to co piszesz się na moderatora?? Masz moje poparcie :tak:
Joanna gratuluję ruchów :tak:
 
Co do moderatora to ja też głosuję na kogoś, kto się po prostu na tym zna :tak:
Zmykam się szykować do gina. Jak zwykle cała w stresie, chociaż i tak się dzisiaj niczego pewnie nie dowiem, tylko mi zrobi cytologię i poogląda wyniki badań, które ostatnio zlecił.
Wizytującej o 15tej życzę powodzenia :-)
Papa
 
Witam sie i ja. Moderatorem nigdy nie bylam i teraz nie wiem. Fakt nowe wyzwanie:-) Ale brak czasu teraz. Od 9 do 19 truskawki, u tesciowej z kompa nie korzystam bo zwyczajnie padam jak wracam. Prosze o pw dziewczyny, co taki moderator robi :-D:-D. Bo wiem, ze ktoras juz jest tylko jak zwykle nie pamietam ktora:-)
 
koleżanka farmaceutka poleciła mi syropek lokomotiv. dziś mi kupi i spróbuje. zniechęcona jestem wiecie

na moderatora jestem za Anią
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich
Gratuluje wizyt i ich wyników. Trzymam kciuki za następne wizytujące.
4madlen moim zdaniem do lekarza trzeba mieć zaufanie. Teraz jest jeszcze dobry czas żeby sprawdzić innych, najwyżej wrócisz do poprzedniego jeśli uznasz że był jednak dobry. Rozterki i wątpliwości dobrze na ciebie nie wpłynął a trudniej będzie zmienić lekarza w zaawansowanej ciąży. Ja zmieniłam swoją lekarkę bardzo szybko. Teraz jestem zadowolona chociaż nic mi nie powiedziała podczas pierwszego USG. Widziałam bijące serduszko i spokojny uśmiech na jej twarzy i to mi wystarczyło. Następnym razem poproszę żeby wszystko omówiła. W pierwszej ciąży miałam rewelacyjnego lekarza ale mieszkałam w innym mieście.

Dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje od wczoraj boli mnie brzuch, w nocy źle mi się spało. Od rana nie mogę nic jeść mam potworne nudności i zawroty głowy. Do gin miałam iść we wtorek, dziś boję się do niej jechać bo czuję że zaraz zemdleję. Od rana leżę w łóżku. Mam nadzieję że to mi szybko samo minie.
Aha jako że jestem panikarą niepokoi mnie mój wielki brzuch, który wczoraj dodatkowo wywaliło. Wbiłam sobie do głowy że to może być zły objaw i teraz nie wiem co mam robić.
 
didor- gratulacje, najwazniejsze ze wszystko ok
A z tymi lekarzami to tak jest. Mi w Pl jak zrobil gin USG to przez cale badanie nic sie nie odezwal, na koniec mi podal tylko date porodu wg USG i powiedzial ze wszystko ok, a ja bylam tak w tym wszystkim zdezorientowana ze nawet nie umialam go o nic zapytac. Jak zobaczylam raczki, nozki i glowe to jakos o nic nie umialam zapytac. A zla bylam na niego w domu ze nic nie mowil hmm :/

hej!

neska a jak to jest twoj lekarz prowadzacy to moze zastanow sie isc do innego dla porownania jak madlen4, ja to doskonale rozumiem po wczorajszej wizycie jest nie dostac infoamcji, wyszlam z gabinetu bardziej przybita, a pozniej doszukiwalam sie info w internecie,

z tym ze u mnie to nie byla osoba prowadzaca, tylko w szpitalu babka robiaca badanie prenatalne
wie postanowilam siedziec cicho zeby sobie spokojnie pomierzyla, ale wiem jak to jest jak sie wychodzi z gabinetu z kartka z opisem ze wszystko w normie ale bez info ustnych chociaz podstawowych, dziewne to dla mnie bylo i tak jak madlen mowi ze z takiej wizyty powinno wyjsc sie zadowolonym, radosnym ze wszystko ok a nie zdezorientowanym.

gdybym miala takiego lekarza prowadzacego to raczej bym sie zastanowila sie nad zmiana,,, tak mi sie wydaje, chociaz dla porownania.


nathani wspolczuje tych stanow. koniecznie cos sobie bezpiecznego zaaplikuj, moze w aptece maja te opaski czy inne wynalazki ktore dadza ci troche ulgi, a witaminy bierzesz? moze to przez witaminy, ja jak zaczelam barac to mi sie nasililo. ale i tak tylko rano najczesciej i jest to do wytrzymania.


ja kompletnie nie wiem o co chodzi z moderatorem naszego watku, co taka osoba czyni,, wybaczcie ale to moje pierwsze forum wiec nie jestem w temacie.


milego dzionka!!!!

trzymajcie sie

trzymam kciuki za wizyte na 15.00 . bedzie ok.
 
didor nic nie biorę tylko no-spe i kwas foliowy
zjadłam płatki z jogurtem i mnie muli....
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to nie wiem. musisz koniecznie porozmawiac z lekarzem alebo z farmaceuta, ja rozumiem ze twoj lekarz ma zasade ze nie wprowadza chemii do oragnizmu w postaci lekow na mdlosci ale na pewno sa jakies bezpieczne specyfiki, wiem ze tyle razy juz dziewczyny pisaly o korzeniu ...zapomnialam jakim korzeniu... ucieklo mi slowo ...wiesz o jakim korzeniu mowie... probowalas? mi siostra mowila ze jej pomagalo, chociaz ja nie probowalam
 
Do góry