reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dziekuje wam bardzo jakoś musimy dać rade we wrześniu czeka nas operacja na kręgosłup i tak teraz jej rzadko kręgoslup operuja bo po ostatniej operacjii było ciężko i lekarze sami sie bali choelrnie sie tej operacjii boje całe plecki ma biedna wtedy ścięte czasami sobie myśle ze nie ma sprawiedliwości jak jeżdże z nią po tych szpitalach i widze ile cierpi ale robie to po to żeby jej pomóc chociaż ostatnio o malo jej niestraciliśmy i mialam nieziemskie wyrzuty sumienia że ją na blok posłałam ciężkie to nasze życie ale co zrobić Noukie za was też trzymam kciuki. Macie tu link do darmowych próbek dla dzieci https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html
 
reklama
wiolka skąd jesteś jeśli mogę spytać? bo 1600zł to naprawdę mało jak na orkiestrę... moja sistra śpiewa w orkiestrze wiec sie orientuje mniej-wiecej jakie są ceny u nas.

a co do ślubów kościelnych po cywilnych to sama to przeszłam... tylko ja dodatkowo byłam głupia i przyznałam się księdzu, że nie chcę konkordatu bo jestem po cywilnym i się zaczęło... że musimy sie rozejść aż do ślubu, rozejść czyli wyprowadzić od siebie bo ja naleze do P. Jezusa i takie tam herezje... w przeciwnym razie powiedzial ze nie udzieli nam slubu...i to mlody ksiadz, a juz proboszcz byl bardziej spoko... no cóż powiedziałam co chciał uslyszeć a zrobiłam swoje:)

Vivienne świetne wieści, gratulacje :)
 
nathani Ty mieszkasz w Polsce? przepraszam, ale już się pogubiłam :) jeśli tak to spróbuj sobie sama zamówić te tabletki na Portal Dbam o Zdrowie - www.doz.pl, zarejestruj sie i zamów sobie do apteki w Twoim mieście. Nawet SMS'em powiadomią Cię że już na Ciebie czekają w aptece, ale z reguły są na drugi dzien koło południa a jak rano zamowisz to czasem tego samego dnia po południu. A jakby nie było ich akurat na magazynie to możesz zaznaczyć żeby powiadomili Cię o dostępności... ja tak robię właściwie ze wszystkimi lekami, wygodne to bo nie trzeba jeździć i szukać po całym mieście :)
 
4 Madlen niezly ten ksiadz, wiem jak to jest bo moj brat teraz koscielny bedzie bral, bo ksiadz nie chcial Im dziecka ochrzcic poki nie obiecaja ze we ma taki. Ale Oni na wsi no moze nie dokladnie bo to Kielce no ale wesele robia na 250 osob bo musza za prosic wszystkich sasiadow bo wypada masakra jakas.

Wiola trzymam kciuki za mala

Ja dzis jakies zalamanie mam wyje od rana, zle mi z ta ciaza zle ze nie mam kontroli nad cialem ze tak szybko sie zmienia
 
wiolka dzieki za link:-)
dziewczyny jakiej muzyki lubicie słuchać?

4madlen - w Polsce mieszkam i własnie tam było zamawiane (DOZ) i nie ma w hurtowni
Joanna ja mam podobnie wiesz...jakos tak dziwnie że się wszystko zmienia. Bebol rośnie, tłuszczyk też szybko przybieram. Nie martw się potem będziemy się odchudzać. Głowa do góry. Damy rade pół roku i dzidzia wyciągnie.
Ale wiecie że od popołudnia nie mam mulenia może słodycze pomogły :confused:
Proszę niech już tak zostanie!!!

Skreślam dni...pomyślicie żem szalona ale skreślam każdy dzień i oczekuje....tak bardzo chciałabym przyspieszyć czas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madlen-mieszkam 30km od krakowa u nas też piepszył mi głupoty jak mi coś jeszcze bedzie mówil to mu powiem że każdy ksiądz sie modli za pieniądze bo za darmo ni nie robią:wściekła/y: Vivienne-Nastka sie urodziła z rozszczepem kręgosłupa wodogłowiem ma krótszą nóżke serce po prawej stronie skolioze ale jest śliczna mądra na moim profilu mam jej zdjęcie nie wygląda na chorą jest całym moim swiatem nie chodzi ale jakoś sobie radzimy umacniamy ją w tym ze pomimo wszystko może osiągnąć wszystko jest niesamowicie inteligentna zaczęła mówić jak miala roczek i do dzis jej zostało,kiedy mam gorsze dni to ona mnie pociesza i mi mówi że nikt nam nie obiecywał że będzie łatwo Joanna-mam nadzieje że to tylko dziś kochana masz gorszy dzień i ci to szybciutko minie:tak:
 
reklama
wiolka ja już sobie zamówiłam te próbki i przyszły:-).
Joanna hormony szaleję i dlatego taka jesteś, jutro będzie lepiej:tak:
nathani to nie jest śmieszne, sama mam taki licznik w kompie, który odlicza mi dni do porodu:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry