reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Noukie nie wiem pisali o wodzie mineralnej. Ale wiesz co zastanawiałam się już kiedyś nad tym. Bo nudności są przez wysoki poziom HCG we krwi a woda rozrzedza i przepływa szybciej krew ...może cos w tym jest. Jem rosół. Lepiej mi.

kogel mogel oglądam
 
U mnie właśnie się rozpadało. Byliśmy rano na zakupach i kupiłam połowę arbuza... hmmm jedyne 5 kg. Ale jak go zobaczyłam wiedziałam że będzie pyszny, słodki i soczysty. Jeszcze nie próbowałam ale wygląda apetycznie.
Co do płci to nie mam przeczuć. Jem rekordowe ilości słodyczy a czytałam, że dziewczynki lubią słodkie. Nie wiem czy to prawda. Chcielibyśmy córeczkę do pary ale jakby był chłopiec to tez się będę cieszyć.
Ide pomóc męzusiowi z obiadem bo masakre mi w kuchni robi :-D
 
Witam przyszłe mamy :)

Jestem teraz w 14 tygodniu, wszystkie mdłości przeszły ... czuję się idealnie :) odpukać ... i wypluć tfu tfu .... :)
Wszystko na razie ok u mnie poza tarczycą , mam nadczynność :baffled:

Na słodycze w ogólne nie mam ochoty, zresztą zawsze mało ich jadłam, teraz świetna sprawa,bo pojawiły się młode owoce i warzywa :-) można zapychać się do woli przy tym nie tyjąc :)

Jeśli chodzi o ubrania ciążowe to uwielbiam sukienki i raczej w nie będę inwestowała , w spodniach mało biegam a w sportowych to już bardzo rzadko . Przerażają mnie buty na płaskim obcasie, będę musiała jak pojawi się większy brzuch kupić. Ciąża mnie zaskoczyła, nie była planowana, nie przepadam za dziećmi, ale mam nadzieję, że się to zmieni :))))

Trzymam za was kciuki, żeby wszystkie nudności odeszły w niepamięć szybko.
Czytam was codziennie, jednak nie zawsze chce mi się pisać :-)
 
Witamy się i my :-)
Masakra jakaś od wczoraj, czuję się fatalnie. Dzisiaj leżałam w łóżku do 11tej, a budzę się ok. 5:30.
Idę trochę domek ogarnąć, może przestanę myśleć o tym samopoczuciu.
Zazdroszczę wam, dawczynie szpiku. Bardzo bym chciała komuś pomóc, a niestety nawet krwi nie mogę oddawać, bo choruję na łuszczycę :wściekła/y:
 
Hej, wróciłam ale nie kupiłam tych spodni jednak. Niby ok ale córka mi doradziła aby kupic po pierwszym usg (gorzej wierzy w zabobony niż ja);-)
Film ''Królewna Śnieżka'' taki średni, super efekty specjalne ale nic poza tym. Dałabym 6 w skali do 10.
Ja czuję, że noszę w sobie chłopca chociaż nigdy nic nie wiadomo. Ale zauważyła, że chyba większość obstawia płeć męską:-)
Tutaj w Londynie to szczególne szaleństwo mamy z tym świętem królowej. Będzie około 40 statków płynąć Tamizą a na jednym z nich moja szefowa:tak:
 
Ale dzisiaj zimno! Wieje strasznie. Wróciłam właśnie z festynu z okazji Dnia Dziecka, wywiało mnie, mam nadzieję, że nie przewiało... dziwna ta pogoda, dopiero było ciemno i deszcz padał, a teraz wyszło słońce :baffled:
 
reklama
Do góry