reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie 2008

Jaki miesiąc najbardziej Ci pasuje na spotkanie?


  • Wszystkich głosujących
    15

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
11 978
Skoro już się pojawiły gadki szmatki na ten temat, to robię wątek, bo porządek musi być. ;-)
Na początek może uporajmy się w terminem, zatem zapraszam do ankiety. Na razie miesiącami, potem przejdziemy do szczegółów. Można zaznaczać kilka opcji, jeśli pasuje Wam więcej niż jeden miesiąc.
 
reklama
hej
ja zaznaczam wrzesien, bo jesli mialabym przyjechac (choc nie obiecuje), to im pozniej tym lepiej, lipiec raczej na pewno odpada, bo pawel bedzie mial klopoty z wolnym, a i bilety sa wtedy horendalnie drogie, bo to sezon wyjazdow urlopowych.
no wiec wrzesien bylby optymalny, a konkretnie jego pierwsza polowa, bo w drugiej wracam do pracy.
mam straszna chrapke na spotkanie...
ech, czemu to tak daleko???
 
reklama
Baśka kocham Cię i specjalnie dla Ciebie stanę na głowie, żeby się z Tobą zobaczyć. :-) W takich okolicznościach nasz zeszłoroczny ośrodek wydaje mi się bardzo fajny, zwłaszcza ze względu na możliwość łatwego dowozu dziewczyn z dworca przez Warszawianki i okolice,przylotu Marianeczki i Anetas, ogrzewanie w pokojach bo nocki już zimne i łazienki w każdym z nich,ale obiecuję, że poszukam czegoś w innym, równie atrakcyjnym ;-) rejonie coby pomorzanki się nie zbuntowały ;-)
 
Do góry