1. do 4. z 4
-
1-10-2008, 09:57 #1Początkująca(y)
- Zarejestrowany
- 10-2008
- Skąd
- w-wa
- Postów
- 1
waga wzrost apetyt Waszego trzylatka??? niedowaga u nas
borykam się z brakiem apetytu u OLIWII .od urodzenia..............lubi..mleko poza tym je bardzo mało ..waga 12,300 wzrost 92 cm Jakie maci espostrzezenia u swoich dzieciaków.....cio radzicie ..morfologia ook....moze jakis cudo srodek na apetyt??
-
1-10-2008, 15:13 #2
Odp: waga wzrost apetyt Waszego trzylatka??? niedowaga u nas
anitka mój kacperek z reguły też jest niejadkiem i chociaż czasem serce mi pękało to podobnie jak u ciebie wyniki ma super więc lekarka nie kazał się martwić. A robiłaś badanie kału też?
Na apetyt to dawaliśmy Bioaron C. Apetizer i pomagały na troszkę
a teraz dajemy tran a poza tym mały poszedł do przedszkola i razem z dziećmi zaczął jeść więcej
-
10-11-2008, 19:11 #3
Odp: waga wzrost apetyt Waszego trzylatka??? niedowaga u nas
u nas tez neijadek, tylko je to co w przedszkolu, bo w domu tylko płatki z mlekiem, chleb z masłem, sporadycznei puree ziemniaczane z kotletem.
waży jakies 19 kg i ma 111 cm wzrostu.Monika, Wituś (25.04.2005) i Pawełek (23.11.2008)



-
12-11-2008, 14:11 #4
Odp: waga wzrost apetyt Waszego trzylatka??? niedowaga u nas
Mała Moni, to jak na niejadka to masz w domu małego olbrzyma! Super wzrost i dobra waga, pozazdrościć. Mój ma apetyt znakomity, a mierzy zaledwie 97 przy jakichś 14 kg wagi.
Anitka jak na dziewczynkę to Twoja córka ma zupełnie normalną w tym wieku wagę i wzrost, więc najlepsze co można zrobić, to się tak nie przejmować.



LinkBack URL
About LinkBacks

Cytuj







Facebook

Matt prosi Was o pomoc :)
Dzisiaj, 16:42 w Mamy z UK