reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

COŚ O SOBIE...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Irlandia

Mama Kwietniowa 2006
Dołączył(a)
11 Październik 2005
Postów
2 467
Miasto
Aleksandrów Łódzki
Postanowiłam założyć nowy wątek by dać szansę nowym Kwietniówkom, które do nas dołączają aby mogły się przedstawić i parę słów o sobie napisać. Jednocześnie powstanie lista, która będzie się wydłużać (przez kopiowanie zaznaczonego fragmentu tekstu i wklejanie do swojej odpowiedzi). Zacznę ja i zapraszam i "stare" i "nowe" Kwietniówki do wpisów.
Irlandia-Ola-Aleksandór Ł.-ur. 25.08.1978-mąż Adam-synek Olek-razem od osmiu lat, po slubie dwa.
 
reklama
Dołączam do was,
Buba-Lena, Warszawa ur.10.04.1977-narzeczony Robcio,synek-Franek,dwa buldogi :) razem 2,5 roku :)
 
To ja też napiszę.
Zuzia1-Renata, Cieszyn ur.09.07.1977, mężuś Michał, córa-Karolinka, synuś-Jakub, razem 13 lat, w tym 6 lat po ślubie :), kotka-Sasza i suczka-Saba
 
i ja się dołączę..
justynagasior - Justyna, ur. 20.03.1984 r., mąż Dawid , córcia Amelia i synuś Oliwier ;) znamy sie dwa lata, rok po ślubie
 
To i ja się dopisuje, jako całkowicie nowa :)

Ela_83
-Ela, Jelenia Góra ur.06.08.1983r.; mąż Bartek; córka Maja' znamy się 5 lat; po ślubie 3 lata
 
No dobra to ja z tego listę zrobię... ;D
Irlandia-Ola-Aleksandrów Ł.-ur. 25.08.1978-mąż Adam-synek Olek-razem od osmiu lat, po slubie dwa.
Rybcia_21-Justyna Bydgoszcz ur.22.08.1983.nażyczony Maciek córka-Dominika-razem 3 lata
Buba-Lena, Warszawa ur.10.04.1977-narzeczony Robcio,synek-Franek,dwa buldogi :-) razem 2,5 roku :-)
Zuzia1-Renata, Cieszyn ur.09.07.1977, mężuś Michał, córa-Karolinka, synuś-Jakub, razem 13 lat, w tym 6 lat po ślubie :-), kotka-Sasza i suczka-Saba
justynagasior - Justyna, ur. 20.03.1984 r., mąż Dawid , córcia Amelia i synuś Oliwier Bezalkoholowe ;-) znamy sie dwa lata, rok po ślubie
Ela_83-Ela, Jelenia Góra ur.06.08.1983r.; mąż Bartek; córka Maja' znamy się 5 lat; po ślubie 3 lata

No i pięknie! Przy okazji witam nową Kwietniówkę! Zapraszamy na inne watki! Buba wlaśnie miałam pisac żebyście zdjęcia wklejały! A te Kwietniówki z dłuższym starzem niech się przypominają!
Podziękować wypada Czerwcówkom, bo to od nich ten pomysł ściągnęłam. ;D
 
to ja stara tez sie przedstwie
martap22-Marta,ur.11.05.1983,mąż Przemek,jesteśmy razem 5 lat, w tym 3 po ślubie,mamy córeczkę Wiktorię i rybki ;)
 
Buba - patrząc na wiek, to jesteśmy weterankami ;) :laugh: ;D ;D ;D
 
reklama
Zuzia oj tak,oj tak weteranki z nas... ;) ale mlode duchem:laugh:
Irlandia wlasnie sie kapnelam ze podalam date urodzin mojego babla ja jestem z 8 kwietnia a on z 10... ::)
Dziewczyny wklejajcie zdjecia tak jak Irlandia proponuje.Fajnie bedzie za rok powspominac :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry