reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Anek@

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Listopad 2005
Postów
1 004
Mam olbrzymi problem nie moge wybrac imienia dla chlopca patrzylam na watki dziewczyn z terminem majowym i wiem ze one borykaja sie z tym samym problemem..dla dziewczynki nie ma problemu tylko dla chlopca....moze macie jakies propozycje ? Mam nadzieje ze w poniedzialek poznam plec dziecka a cos czuje przez skore ze to chyba chlopczyk no i mam dylemat, bo chcialabym sie juz zwracac po imieniu jak do dzidzi mowie:)
 
reklama
a dla mnie to własnie wybór imienia dla dziewczynki jest duzym problemem i Anek@ jesli pozwolisz to prosze o propozycje imion równiez dla panienek

a dla chłopca podobają mi sie następujące imiona:
- Kacper [tak prawdoodobnie bedzie sie nazywał moj synek jesli okaze sie ze lekarz sie mylił]
- Hubert
- Krystian
te na razie przychodza mi do głowy
 
Wiesz ze tez mi sie podoba imie Kacperek nawet juz prawie ustalilam z mezem ze bedzie Kacperek a tu moja kolezanka palnela ze jej kot tak sie nazywa..wszystko byloby dobrze gdyby nie to ze moj maz jej nie lubi:) Dla dziewczynki narazie stanelo na imieniu Maja, strasznie podobaja mi sie imiona bardziej ze wschodu typu Natasza, Tatiana myslalam tez o imieniu Ninka albo Oliwia...co do chlopiecych imion moj maz chodzi i coraz czesciej powtarza ze rosnie w brzuszku Dominik junior..niestety ten pomysl nie zyskal mojej aprobaty:)
 
[/Anek@ b] moja mama by była szczęśliwa jak bym dała mojemu synósiowi na imie Dominik cały czas mi powtarza ze chce mieć wnóka Dominika,a ja się upieram że chce małego Jakuba.Maciek też mi się podoba ale nie dam imienia dziecku po ojcu. :):):):)
 
Gdzieś już o tym pisałam: dla chłopaka mam Antosia lub Makarego i Radosław też mi się podoba. a dziewczynka to Aniela albo Kalina. A Mężuś będzie miał pewnie niewiele do powiedzenia bo teraz mu się żadne nie podoba a w efekcie i tak mnie każe decydować.
 
Irlandia z tym ze ty decydujesz to zazdroszcze, jak sie okaze ze mam chlopca to na 100% dumny tatus bedzie chcial wybrac imie, niby Dominik powtarza ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe, ale na USG 3D/4D w 12 tygodniu pierwsze pytanie mojego meza do lekarza brzmialo czy juz widac ptaszka:) zaloze sie jednak ze jak bedzie dziewczynka to bedzie to corcia tatusia:)
 
Anek@ - u mnie dziewczynka tez na pewno bedzie MAJA :). Martwie sie wprawdzie troche, ze to imie jest teraz takie popularne, ale podoba mi sie tak bardzo, ze zdania nie zmienie!
Od zawsze zreszta chcialam miec mala Maje :)
A jesli bedzie chlopak, to Hubert albo Norbert. Podobaja mi sie twarde imiona meskie, najlepszy bylby chyba Robert, ale tak nazywa sie moj brat, wiec raczej odpada. Co do chlopaka jednak, to nie jestem tak mocno przekonana jak do Maji, wiec moze sie jeszcze zmieni. Zwlaszcza, ze ustalilismy, ze dla synka imie ma wybrac tatus - tylko, ze on na razie tlumaczy mi, ze po co ma wymyslac, jak jeszcze nie wiemy, czy potrzeba :) No przepracowalby sie, moje biedaczysko ;)
 
Ewcik to Twoj kochany jest tak samo pracowity jak moj w kwestii wyboru imienia dla chlopca..no wczoraj mial przeblysk i padlo imie Dawid....zobaczymy nie napalam sie bo znowu bedzie jak z Kacperkiem. :D
 
Dawid to bardzo ładne imie tez nad tym myslałam. Oliwie ma moja kolezanka z podwórka wiec to juz odpada a Maja jakos n bardzo. No wcale nie mam pomysłu na imię dla dziewczynki, przejrzałam cały kalendarz i nic z tego. Pomóżcie jeszcze!! :(
 
reklama
ewach6 moze pomysl ktore zenskie imie wzbudza u Ciebie sympatie? ja tak wybralam Majke, a co do tego ze kolezanek coreczki maja imiona ktore Ci sie podobaja to nie zwracaj uwagi (poza tym Oliwia to naprawde ladne imie), gdybym miala przeprowadzac w ten sposob selekcje to zostalaby mi Eustacha lub cos w tym guscie. :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry