reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jeśli dziś się okaże na USG że będzie chłopiec to mam do wyboru dwa imiona Jakub lub Dominik.A jeśli będzie dziewczynak to nie ma problemu będzie Dominika.Nawet moja starsa siostrzenica powiedziała że jak będzie dziewczynka to chce bay miała na imie Dominika.Mamy tylko problem z imieniem dla synka bo moja mama chce mieć wnóka Dominika a jak sie upieram na Jakubie.
 
reklama
Hehe... Mi też bardzo podoba się Julian, poza tym Emil. A po dziadkach wchodzą w grę Jakub (ale za duzo tych Jakubów i jest to nr 1 na liście popularności), poza tym Antonii (Antoś, fajnie). Ale sama nie jestem zdecydowana i chyba za dużo jeszcze na ten temat nie myślę.
 
Kochane a jak u was z imionami? Coś już postanowione, trawają poważne rozmowy?
 
Buuuu! U nas kryzys. Wczoraj poruszyłam ten temat i okazało się, że nas kompromis "diabli wzięli". Adam uparcie tkwi przy Dawidzie. A ja nie chcę! Czemu ja mam rezygnować z Antosia skoro on się upiera przy Dawidzie? Już myślałam, że ten Maciek mu się podoba! Zaczynam się obawiać co zrobi przy rejestracji!!! :mad:
 
Oj Irlandio nie zazdroszczę :( U nas co prawda sprawa wygląda tak, że zgoda raczej jest. I w ogóle Julian to imię, które pierwszy podsunął mój mąż. A ja miałam takie typy jak Filip, Kacper... Już sama nie pamiętam zresztą. No i mi jakoś tak strasznie się spodobał ten Julek, o którym w ogóle wcześniej nie myślałam. I w dodatku zorientowałam się, że "moje" typy są bardzo popularne, a to mi juz nie odpowiada. Sama miałam ten problem, że wkoło zawsze pełno było Magd. Nie chcę nadawać imienia z pierwszej dwudziestki popularności.
I ja się uparcie chwiciłam Juliana, a mój Tomek zaczął mieć wątpliwości. Co prawda już mówi o maleństwie Julek, ale co rusz rozważa, czy to dobry wybór. No ale mam nadzieję, że zdania nie zmieni, bo kompletnie nie mam innego pomusłu. No chyba, że Juliusz, ale chyba by się taką zmianą nie zadowolił ;)
 
My mamy układ, że dla dziewczynki głos decydujący ma mąż, a dla chłopca ja.
Imię dla córeczki (którą widzieliśmy na USG) już mamy od dawna, dla ewentualnego chłopca nadal nie. Wymyśliłam 2 imiona, ale też się dowiedziałam, że teraz sa dosyć popularne, więc nie wiem. Szczególnie, że przy naszym popularnym nazwisku pewnie było by pełno tak samo nazwanych osobników. Mam nadzieję, że to jednak będzie córeczka, właśnie ze względu na to imię.
A z drugiej strony, dlaczego mam rezygnować z imienia które mi się podoba i iść na kompromis?
Idzia, walcz jeszcze!
 
Joaska - to nie ja musze walczyc :)
my jeszcze wogole nie mamy pomyslu na imie dla dziewczynki ;)
 
Idzia ja tez nie mam pomysłu na imię dla dziewczynki
jedną Gabrysię juz mamy i teraz cięzko jest mi wybrac imie bo zadne mi sie nie podoba
 
My już dawno wybraliśmy dla dziewczynki imię Victoria ale teraz słyszę, że jest niestety bardzo popularne i nie wiem czy chcę żeby miała imię jak duża część jej rówieśnic. Zastanawiam się jeszcze nad Klaudią (bo to była moja pierwsza opcja) i Adrianną. Niestety wszystkie te, które mi się podobają są imionami dosyć często nadawanymi dzieciom w ostatnim czasie.
 
reklama
no właśnie ja tez myślałam o Wiktorii ale chyba za czesto sie powtarza
jeszcze Zuzia chodzi mi po głowie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry