reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mi ostatnio się zmienił typ na Lenke :) ale pewność będzie dopiero w szpitalu...
 
Ewach6 jak widzę na tej liście między Wiktorią a Zuzią jest tylko różnica jednego miejsca i ok 60 nadań. Więc jeśli tylko one wchodzą w rachubę, to patrz tylko które bardziej ci się podoba :)
Kosmi Lenka - bardzo ładne imię i z jednej strony nie bardzo popularne, ale i nie jakieś mało znane!
 
mój Daniel uparł się ze chce nadac nasze imiona
czyli Ewa jak bedzie dziewczynka i Daniel jak bedzie chłopak
oszalał normalnie
 
Mój mały też jeszcze nie ma wybranego imienia, nie możemy z mężem dojść do porozumienia w tej sprawie
ja chcę Miłoszka ale Rafał absolutnie się na to nie zgadza, a własnych propozycji jeszcze nie ma, mówi że jeszcze ma czas
 
Wyciągam wątek, bo chcę przedyskutować ostatnią propozycję mojego męża. przyszło mu do głowy imię ALEKSANDER (!) muszę przyznać, że pomysł mi się podoba! >:D Żeby nie był pokrzywdzony pomyślałam sobie o drugim imieniu ADAM. :angel: Więc w efekcie wychodzi Aleksander Adam. Trochę trąci samolubstwem rodziców, ale co mi tam!
Co Wy na to?
 
Olu - Mnie osobiscie pomysl sie podoba :) Nie jestem zwolenniczka nadawania imion takich samych jak rodzice (synowi po ojcu, czy corce po matce) - wtedy wychodza juniorzy i chyba za duze zamieszanie, ale kombinacja Aleksandra - Aleksander jest calkiem fajna :). A poza tym - Aleksander to ladne imie!
 
Irlandio mi mi imię Aleksander również sie podoba
tylko nie wiem czy z drugim imieniem nie bedzie miał problemów w papierkach tak jak zawsze to bywa
Aleksander Adam mysle ze moze byc
 
reklama
ja sie przyznaqje ze sama jestem dwojga imion :) na codzien drugiego nie uzywam 0 tylko wszelkie oficjalne papiery tego wymagaja :) ale tam zawsze jest pole drugie imie - i jakos nie zapomninam :) przyznaje ze gorzej maja osoby z podwojnym nazwiskiem - jak sa dlugie to nie mieszcza sie w kratkach :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry