reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
a jezeli chodzi o dobor imion - to najwazniejsze zeby rodzicom sie podobalo - reszta nie ma znaczenia :)
wiec irlandio - jezeli wam to pasuje - to dobry pomysl :)
 
Idzia popieram
ale Irlandia naprawde wybrała ładne imiona
 
Irlandio u moich rodziców miałabyś ogromnego plusa za tego Aleksandra :D mój tata mnie też namawiał na to imie w razie jakby był chłopak... no cóż rodzice sami je wymyślili 25lat temu z myślą o synku, ale jak to zwykle bywa z Olka zrobiła się Ola :D może u Ciebie było podobnie? ;) ja jak myślałam nad imieniem też się nad tym zastanawiałam, tylko nie wołałabym na synka Olek tylko Alex :) ale to już kwestia upodobania...
 
Cieszę się, że Wam ten pomysł też się podoba! Wygląda na to, że wreszcie osiągnęliśmy kompromis. Nie chciałabym tylko, żeby to wyglądało na samolubstwo mamy czy taty... Ale niech tam! Ważne, żebyśmy mieli zdrowego synusia!
A z moim imieniem to było tak: miałam być Kasią, ale moja babcia - wielbicielka Sienkiewicza - zasugerowała Oleńkę (swoją drogą nie lubię tego zdrobnienia!). Moi rodzice się zgodzili i w dodatku dali mi drugie imię po niej, też niezbyt je lubię, ale już się przyzwyczaiłam. Poza tym to była moja ukochana babcia, za którą strasznie tęsknię i wierzę, że wszystko dobre co mi się ostatnio w życiu przytafiło jest dzięki Niej! I tak myślę, że ta ciąża skończy się szczęśliwie, bo Ona cały czas patrzy na mnie z nieba i pilnuje, żeby mi się nic nie stało!
 
reklama
irlandia - dobrze ze juz lepszy humorek i jestes dobrej mysli :) tak trzymaj ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry