reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

Priscilla

Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
2 192
Pewnie nie jedna z nas ma wielkie dylematy na temat prezentow - co kupic na rocznice slubu, urodziny meza, dzidziusia itp.
Piszcie o swoich pomyslach - niech powstanie fajna baza do nowych inspiracji!!

U mnie najblizsza uroczystosc to 29.10 - I rocznica slubu. Chcialabym ja spedzic w jakis niekonwencjonalny sposob, ale zupelnie nie mam pomyslu jak to zorganizowac. Moze wspolna kolacja, kapiel przy swiecach z szapanem i truskawkami z bita smietanka (chociaz zawsze mi sie marzyla kapiel w szampanie :p) i na koniec droga do sypialni uslana rozami i lozeczko z satynowa posciela cale w czerwonych platkach. Ale jaki prezent? Trzeba sie przeciez czyms pochwalic rodzinie :D
 
reklama
Priscilla ale masz marzenia :) Oby się spełniły!!!
My mamy 2 rocznicę ślubu we wrześniu, również w tym miesiącu mąż ma urodzinki. Nie wiem co mu kupić ale raczej coś skromnego :)
 
Priscilla oby Twoje plany się zrealizowały :) >:D O0 >:D :police: :o >:D :o :) My rocznicę obchodziliśmy 23 lipca, i wtedy też ochrzciliśmy Polę, więc mieliśmy 2 imprezy za 1 zamachem :) no ale w takiej sytuacji nici z romantyzmu :(

mój mąż miał imieniny w lipcu i kupiłam mu coś takiego: http://toys4boys.pl/item552__Zdalnie_sterowana_mini_lodz_podwodna.html
zdalnie sterowana miniłódź podwodna do naszego akwarium. niedrogo i zabawowo O0 , a teraz gania rybki w aqua;D ;D ;D
a córeczce z okazji chrztu kupiliśmy taką ramkę z gliną na odcisk stópki na allegro, będzie miała pamiątkę jak była malutka w dzień swojego chrztu ;D
 
Super sprawa z takim odciskiem stopki - ja dopiero niedawno sie dowiedzialam o tych ramkach, a teraz jakos nie ma okazji aby Viki ja kupic :(
Co do pomyslu na I rocznice to zaloze sie ze i tak nie uda mi sie go zrealizowac. Mialam juz tak zrobic na urodziny meza, ale jego brat przez caly tydzien u nas siedzial wiec z romantyzmu tez nici :(
Zobaczymy co w pazdzierniku nam wyskoczy ;)
Zaczynam juz myslec o prezentach na swieta (bo zawsze kupuje dzien przed i strasnzie sie na siebie wkurzam, bo nic fajnego nie moge znalezc wiec w tym roku postanowilam wszystko zaplanowac wczensiej). Dla meza wymyslilam kalendarz na kazdy dzien z naszymi zdjeciami, przypominaczami o imprezach, adnotacjami itp. I tu kurde okazuje sie ze wcale nie latwo cos takiego zrobic.
Myslalam ze uda mi sie dostac szablon od jakiejs poligrafii i go tlyko dostosowac, ale nikt nie zajmuje sie robieniem 1 egzemplarza - wszedzie slysze ze min. 50. Tylko co ja zrobie z 50-cioma kalendarzami ;)
 
A może sama zaprojektuj w photoshopie (tak sobie pomyślałam że super pomysł na dzień chłopaka -we wrzesniu - z aktami ??? zrobionymi "po cichutku"-niezła niespodzianka >:D >:D >:D) a potem dasz do drukarni czy agencji reklamowej, zeby wyplotowali:-)
 
A mój Maciek we wtorek kończy trzydzieche :) A że pracuje wtedy akurat na nocki :( to postanowiłam zrobićwcześniej w sobote (wczoraj :)) imprezkę niespodziankę :)
Przez cały tydzień trułam mu, że w sobote po jego pracy ja potrzebuje dla siebie 2 godzinki, bo chce zrobic sobie "dzień" piekności, kąpiel, maseczka itp. ;) i obiecał mi, że pójdzie z Natalka na spacer, ale tak go przycisnęłam, że obiecał, że pójdzie nawet jak będzie padał deszcz ( na co sie bardzo zanosiło) I poszedł...w mżawkę ;D O 16 :)
A ja wtedy jak w ukropie uwinełam sie w godzinke, nakryłam stół, zrobiłam jeszcze sałateczke owocową, przystroiłam mieszkanko, poleciałam po zamówionego wcześniej torta... Na 17 byli umówieni goście, wszyscy przyszli grzecznie, wtajemniczeni :) I czekaliśmy na solenizanta :) Jak wrócił, wszedł na górę, otwiera drzwi kluczem, z Natalką na ręku, a my po ciemku czakaliśmy na niego z zapalonym tortem i ze "100 lat" i jak tylko wszedło to zaczeliśmy...MÓWIĘ WAM TAKIE OCZY MIAŁ WIELKIE ;-o ŻE MYSLAŁAM, ŻE MU Z OCZODOŁÓW WYSKOCZĄ :D ;D ;D ;D ;D
Ale się cieszyłam, że mi się niespodzianka udała, a Maciek taki szczęsliwy, że nawet powiedział, że to jego najlepsze urodziny, mówię Wam dziewczyny jak szczęsliwa byłam...
A Natalka zdziwiona była prawie tak samo jak tata ;D
 
reklama
Ale swietny pomysl z taka imprezka!! Wyprobuje za rok, bo wtedy moj maz bedzie mial 30-stke :)
Rybcia, moze rzeczywiscie chociaz sprobuje cos takiego stworzyc. Zobaczymy jak wyjdzie ;) Dzieki za motywacje! Mysle ze Misiek by sie ucieszyl bo uzywa non-stop kalendarza w pracy, a taki spersonalizowany poprawialby mu humorek i przypominal o jego dziewczynkach :)
Justyna, ale fajniutko sie zlozylo!! I co planujesz na ta uroczystosc??
 
Do góry