reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

Dzięki dziewczyny.
Kórde wiecie aż mnie coś tak w srodku ściska jak patrzę na tą twarzyczkę mojego kochanego maleństwa :rofl2:
 
reklama
czesc dziewczynki

mam pytanko. co wiecie na temat wpływu usg na dziecko. ja slyszalam rozne opinie na ten temat. czytalam ze tak naprawde nie ma ono wplywu na dziecko ale slyszalam rowniez ze nie powinno sie robic wiecej niz 4 razy w ciagu ciazy! troche sie martwie bo moj lekarz ma metode robienia za kazdym razem, (fakt jest dobrym specjalistą) - twierdzi ze nie jest szodliwe i ze powinno sie caly czas kontrolowac rozwoj płodu (przez USG). napiszcie jak jest w waszych przypadkach i co wiecie na ten temat

pozdrawiam serdecznie
 
Ja miałam już USG chyba ze 6 razy, a to nawet nie półmetek - mój lekarz ma takie samo zdanie, jak Twój Lenorek. Mam nadzieję, że się nie mylą...
 
Ja mam robione usg podczas każdej wizyty i w sumie też już miałam robione z 6 razy a teraz w piątek będzie 7.
Mój gin też jest zadania, że usg nie jest szkodliwe. Chociaż jak byłam na początku ciązy u innego gina to on stwierdził, żeby za często nie robić i coś tam porównał usg do mikrofalówki :confused: ale to był lekarz co miał 60 lat!!! to może on jakieś stare metody miał :-)
 
Ja miałam robione juz 6 razy ale tylko dlatego,że miałam problemy i dwa razy bylam już w szpitalu i tam mi zawsze robili.
Mój gin robi tylko 4 przez cała ciąże i jak chce się więcej to trzeba prosic bo on jest zdania, ze to może miec niekorzystny wpływ na dziecko, jak nie teraz to w przyszłości.
Specjalistą jest bardzo dobrym wiec mu wierzę.
No ale cóż niestety na ten temat jeszcze długo będą podzielone zdania.
 
ja rowniez mialam juz z 7 usg.
uwazam, ze usg z jednej strony jest konieczne bo moze juz u plodu wykryc nieprawidlowosci i choroby.dzieki temu mozna ocalic zycie maluszka.
z drugiej strony mysle,ze usg jest troche niebezpieczne dla maluszka.
buziaczki
 
ja mialam usg 4 razy (w tym jedno 3d). Lekarz nic mi nie mowili. Mysle, ze poprostu nie ma jeszcze jakis dokladnych badan na ten temat i dlatego co lekarz to inna opinia. ja uwazam, ze lepiej sprawdzac co sie dzieje z dzidzia.
 
Witam goraco wszystkie kwietniowweczki!!!:-) I oto jest kolejna fotka naszej malej myszki:tak: :tak: :tak: jeszcze cieplutka , dzisiaj robiona:-) :-) :-) nawet podobna do mnie no nosek ma mniejszy:-D :-D :-D
 
reklama
Do góry