reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam i ja:)

aniam - super, że szczęśliwie wróciliście do domu. J był z Wami? Bo na fotach nie widziałam, ale w sumie mógł je cykać;-)

kittek - oby Was nie rozłożyło. Zdrówka!

kici - jaki zajefajny telefon i ten kolor- bomba! Na raty jest korzystniej niż w abonamencie. Sama xperię mam i jestem bardzo zadowolona, zdjęcia robi cudne, lepsze niż note II. No i małż Elli też ostatnio właścicielem takiego został:-)

sonia - u nas tez słonecznie, wiosennie. Zdrowiej babo!

Dorota - zdrówka dla Paulinki, nasz psiur też na większą ilość dzieci wariactwem reaguje.

Zrobiłam na śniadanie organiczne płatki gryczane i nikt poza mną nie chciał tego jeść:-D Młoda do przedszkola pojechała, młody z nianią, a ja pędzę z Luckiem. Szelki mu założę to może korzystając z pogody trochę pobiegamy.
 
reklama
hejka!

fatalna nocka za nami, Maja się dusiła, do tego dwa razy ją przebierałam bo taka mokra była. Ja walczę z gorączką i paskudnym katarem, łeb mnie boli, nie ruszam się dziś z łóżka.

Miłego dnia i dużo zdrówka!
 
Witam, ciężko mi się dziś do czegoś przybrać, więc dom wygląda jak po wojnie. Jakoś energii mi brakuje. Próbowałam kilka fotek wrzucić, ale mi się stronka nie otwiera:wściekła/y:
Widzę że chorowania ciąg dalszy. Nie zazdroszczę i zdrowia życzę.
Ide się położyć póki rozbójnik jeszcze w przedszkolu.
 
Hejka z tramwaju ;)
Spontaniczny rekonesans szopingowy zaliczam a dzieci z mama zostawilam. Musimy Julci jakies zlote kolczyki kupic na urodziny bo jej uszy od tych ktorymi miala przebijane ropieja. Musze znalezc cos mimi mini ;)

Kici potwierdzam M dostal firmowa xperie tydzien temu i sie cieszy zabawka ;) tez lubie takie gadzeciki :) sliczny ten Twoj limonkowy.

Czytam ze zdrowie szwankuje na wzzelkie sposoby u Was w wiekszosci wiec po prostu ogrom zdrowia zycze dla malych i duzych. Walczcie z zaraza z calych sil.
Pozdrowionka :)
 
Aniam to zapraszam do Rybnika :tak: Piękne kolczyki srebrne właśnie są :tak: Do wyboru kwiatki, motylki, koniki, delfinki itp. :tak: przynajmniej były jakieś 2-3 miechy temu jak łaziłam i szukałam prezentu ;-)

M. zasnął mi w aucie i pospał prawie 1,5 godziny. Teraz zmierzły łazi :no: J. spacer z babcią zaliczył i teraz pizzę dojada :-) bo dzisiaj mieliśmy szybki obiad :-p:laugh2:
 
reklama
Melduję że rekonesans zakończony pełnym sukcesem i prezent dla 4-latki kupiony :-) Takie subtelne delikatniutkie jakby łezki z białego złota z cyrkonią, żeby wyglądało jak srebro bo nie chce burżujstwa szerzyć :sorry2: ale ropiejących od roku uszu mam dośc:angry:

Aniam w Krk też srebrne znajdziesz- zapraszamy :)

Agnieszka- "zmierzły"-uwilbiam to słowo ze śląska- zawsze się śmniałam jak kuzynka tak mówiła :-D
 
Do góry